reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniony okres, plamienie a negatywny wynik

Baronowa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Listopad 2022
Postów
16
Witajcie,

Jesteście w temacie wiec może któraś z Was mi coś podpowie.
Staram się o dziecko, cykle dotychczas miałam jak w zegarku, trwały 28 dni.
Ten cykl jest inny, miesiączka nie przyszła. Przyszło za to plamienie, ale nie w dacie planowanej miesiączki a w chwili gdy była już spóźniona tj. 30 dnia cyklu. Plamienie było niezwykle skąpe, nie zostawiało śladu na wkładce, jedynie na papierze toaletowym pozostawał lekko różowy slad. Plamienie ustało po 3 dniach. Jeszcze w czasie kiedy trwało tj. 32 dnia cyklu zrobiłam badanie beta hcg ale wykluczyło ciąże ( wynik <2,30>)
Wydaje mi się w związku z tym iż w ogóle nie miałam okresu bo tego plamienia nie można nawet nazwać krwią. Czy któraś z Was tak miała?

Wizytę u ginekologa mam w czwartek.

Rozumiem, ze ciąże mogę wyłączyć w 100 procentach skoro beta nie pokazała się 4 dni po dacie planowanej miesiączki?

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
 
reklama
Beta nie wykazała nawet niskich wartości wiec, albo owu się przesunęła albo jej nie było i cały cykl się rozregulował 😉
Skonsultuj z lekarzem 😉
 
Do góry