reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzątanie

Dzielimy się oczywiście.. :D mamy podzielone obowiązki.. jednak często mój kochany mężulek wyręcza mnie nawet z moich zajęć :D
 
reklama
U mnie się to mniej więcej wyrównuje,nieraz ja zmywam,innym razem mój mąż,nie jest bałaganiarzem więc nie mam takich problemów.
 
Ja w większości sprzątam bo nie pracuje. ale nie narzekam bo jak sama sobie ułozę, ogarnę to wiem gdzie mam, nie muszę szukać :)
zreszta mam świetnego pomocnika, synio wkłada ubrania do pralki, nawet zaczaił co trzeba nacisnać aby pralke właczyć.:szok:
 
A ja jestem szczęściarą, ponieważ mi mój facet za ciężką pracę w domu zakupił voucher do studia ovo na masaż ganbanyoku, bo słyszał, że pomaga on na przywrócenie organizmu kobiety po porodzie do pierwotnej formy, tak robią w japonii ;p zobaczymy mam nadzieję, że podziała, a facet wtedy ogarnie dom ^^
 
babykali, Ty to wiesz, jak się ustawić ;). Chociaż ja też ostatnio byłam w miejscu, o którym pisałaś i sobie chwalę. Po porodzie naprawdę dużo dają takie zabiegi :)
 
jakoś trzeba dawać sobię radę ;p a ovo studio daje i to bardzo dużo, ale mimo wspaniałego prezentu, trzeba było wrócić do rzeczywistości i zając się pracami codziennymi ^^ kiedyś każda bajka, jak i masaż się kończą ;p
 
reklama
Przed ciążą jak oboje pracowaliśmy to sprzątaliśmy na pół, natomiast ja gotowałam, mąż zmywał :happy:

W ciąży od 5-6 miesiąca właściwie gotuję i ścieram kurze, czasem poprasuję :tak:


Ale teraz wróciłam do formy i wkroczyłam w etap wicia gniazda więc powolutku sobie działam, codziennie coś robię :happy:
 
Do góry