reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedajemy/oddajemy

reklama
1486014180-aaaaaa.jpeg


Nasza sukienka do chrztu (choc nie musi byc wcale do chrztu - ecru plus taki bordo) rozmiar z tego co pamietam ok 68.
Jak bedzie ktos zainteresowany to ja odfoliuje i zrobie lepsze zdj i pomierze wszystko[emoji4]
Do tego jest kapelusik dla malej krolewny

20 zl + kw [emoji4]
Ubrana doslownie raz [emoji6]
 
Ja chętnie odkupie coś dla 3 miesięcznego chłopca. zarówno z ubrań jak i z zabawek gadżety itp. :-)
 
Ja mogę oddać bluzkę ciążową, tuniczka.Na prawdę świetna, bawełna. Rozm L, kupiłam w pakiecie dla siebie ale zdecydowanie za duża dla mnie.Z tyłu ma gumeczkę- rośnie razem z brzuszkiem ;) Jak któraś chętna to oddam za uśmiech + kw.Zobacz media 718220Zobacz media 718220
 

Załączniki

  • 15174589_1202733806463947_917087760_n.jpg
    15174589_1202733806463947_917087760_n.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 213
Hey :) ja mam do sprzedania ubranka od rozm 56-74 dla dziewczynki. Jest ich ok 30 szt. Po 2 zl za sztuke bo chce sie tego jak najszybciej pozbyc. Chetne zapraszam na priv. Ubranka w stanie bdb bez plam i dziur.
Mam.jeszcze do sprzedania poduszke ciazowa firmy supermami. Gratis dodaje poszewke w czerwone serduszka.
 
Hey :) ja mam do sprzedania ubranka od rozm 56-74 dla dziewczynki. Jest ich ok 30 szt. Po 2 zl za sztuke bo chce sie tego jak najszybciej pozbyc. Chetne zapraszam na priv. Ubranka w stanie bdb bez plam i dziur.
Mam.jeszcze do sprzedania poduszke ciazowa firmy supermami. Gratis dodaje poszewke w czerwone serduszka.
A podeślesz zdjęcia?

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Do góry