reklama

Sprzedam, kupię, zamienię, oddam

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2013' rozpoczęty przez Antiope, 16 Czerwiec 2013.

1. Antiope

Antiope Fanka BB :)

Skoro kilka dziewczyn wypowiedziało się pozytywnie na ten temat, to zakładam nowy wątek, mam nadzieję, że Deli nie zabije mnie za tą samowolę :-p

Chętnie zamienię na ubranka dla chłopca, najlepiej na pierwsze miesiące życia.
    Niestety część rzeczy ma poucinane albo sprane metki, więc rozmar podam na oko. Ale jeśli coś Was zainteresuje i będziecie chciały, żebym dokładnie pomierzyła, albo spróbowała zrobić bardziej wyraźne zdjęcie, to tylko dajcie znać. Jeśli nie macie do zaoferowania rzeczy dla chłopca, a coś Was zainteresuje, to też dajcie znać, to na pewno się jakoś dogadamy.

Skarpetki:

[​IMG]Uploaded with ImageShack.com
    Niestety nie wiem jaki to rozmiar, ale na moje oko na kilka miesięcy.

Ciepłe skarpetki z dodatkową wyściółką. Wydaje mi się, że mają zastąpić pantofelki już biegającemu po domu dziecku. Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia, czy to wygodne.

Body:

Body Hello Kitty. Na moje oko, jak przymierzam do mniejszych i większych to rozmiar 3-6 miesięcy. Stan całkiem dobry, tylko prasowanka kotka trochę spękana.

Buty:

Skórzane (tak myślę, że to skóra, bo nie znalazłam żadnych oznaczeń) buciki rozmiar 21. Noski trochę zdarte, ale podeszwy praktycznie w ogóle.

Buciki Circo rozmiar 7. Stan idealny, praktycznie żadnych śladów użytkowania. Jak dla mnie wyglądają na całkiem nowe.

[FONT=&quot]Skórzane (chyba) buciki Munchkin. Jest napisane, że 6m, ale nie wydaje mi się, żeby to był wiek, bo są dużo większe. W porównaniu do 2 poprzednich par są mniejsze o jakiś numer od Circo, a większe niż pierwsza para, czyli wychodzi jakiś 22-23 w polskiej rozmiarówce. Stan idealny; podeszwa bardzo lekko zabrudzona, ale nie zdarta.[/FONT]

2. Antiope

Sukienki:

Sukienka K3 kids, rozmiar 110. Stan, poza przeciętą metką z rozmiarem, idealny. Śliski materiał; bawełna i 47% polamid.

Sukienka jeansowa rozmiar 86. Stan idealny.

Sukienka jeansowa. Rozmiar około 86 (odcięta metka). Stan idealny.

Sukienka jeansowa Hello Kitty H&M. Rozmiar około 86 (odcięta metka). Stan bardzo dobry/idealny.

[​IMG]Uploaded with ImageShack.com [​IMG]Uploaded with ImageShack.com
    Sukienka KappAhl dwuwarstwowa; można te warstwy całkowicie oddzielić. Rozmiar 86. Obie warstwy 100% bawełny. Stan idealny.

Spodnie:

Spodnie dresowe na 24 miesiące. 76% bawełna, 24% polyester. Stan dobry.

Spodnie jeansowe na 3 lata. 100% bawełna. Kilka podłużnych przetarć, ale nie mam pojęcia, czy to specjalnie, czy wynik użytkowania. Jedna nogawka z przodu przybrudzona, ale nie prałam spodenek, więc nie wiem, czy zejdzie. W razie czego mogę wyprać i sprawdzić.

Spodnie Smily, rozmiar 104. Nie znalazłam składu materiału, ale w dotyku trochę jak miękki jeans. Stan dobry/bardzo dobry.

Spodnie George, rozmiar 98-104cm, 3-4 lata. 100% bawełny. Stan idealny.

Spodnie dresowe Gamet. Metka odcięta, rozmiar na oko 1,5-2 latka. Ze względu na rodzaj materiału trochę nazbierały kłaków, więc nie wyglądają idealnie, ale też nie ma tragedii.

Spodenki, rozmiar na około 1,5-2 latka (odcięta metka). Stan dobry.

Spodenki, rozmiar na około 1,5-2 latka (odcięta metka). Stan dobry.

Pantalony, rozmiar na około 1,5-2 latka (odcięta metka). Stan bardzo dobry.

3. reklama
  4. Antiope

Spódniczki:
    Spódniczka na 18miesięcy. 100% bawełna. Stan bardzo dobry.

Spódniczka Twinkle, rozmiar 98, 3 lata (według metki, moim zdaniem na oko mniejsza). 50% wełna, 50% poiester. Stan idealny. Stan bardzo dobry.

Spódniczka Gegrge 1,5-2 lata, 86-92cm. Dwa rodzaje materiału: 100% bawełna i 41% akryl, 31% poiester, 26% wełna, 2% nylon. Stan idealny.

Spódniczka Old Navy, rozmiar około 1,5-2 lata. 100% bawełna. Stan bardzo dobry.

Spódniczka jeansowa Obaibi, rozmiar 86. Stan idealny.

Bluzeczki:
    Koszula biała, rozmiar około 92. Stan idealny.

Podkoszulek Mariquita, rozmiar 92. Stan bardzo dobry/idealny.

Bluzka z długim rękawem, rozmiar około 92. Stan bardzo dobry.

Bluzeczka z długim rękawem, rozmiar około 92. Stan dobry (trochę spękana prasowanka puent).

5. Antiope

Czapki (wszystkie wydają się mieć duży rozmiar, jak na kilkuletnie dzieci):

Czapka polarowa

Czapka włóczkowa.

Czapka włóczkowa.

Kostiumy kąpielowe:
    [FONT=&quot]Kostium kąpielowy; na oko na około kilka miesięcy-rok.[/FONT]

6. bosmanka

bosmanka Fanka BB :)

No to się Antiope nawklejała, a ja widzę tylko linki do strony głównej imageshack'a...

7. Antiope

Kurcze, jakim sposobem... U mnie wyświetla się normalnie... Czy wszystkie macie ten problem, że nie widać zdjęć?

8. joanna153

joanna153 Fanka BB :)

Spokojnie, u mnie wszystko się wyświetla. :)

9. Antiope

joanna153 no to ulga, dzięki. Tylko dlaczego bosmanka nie widzi...?

10. reklama
  11. bosmanka

bosmanka Fanka BB :)

no właśnie dlaczego??? Kurde dziwne, bo sama często imageshacka używam i nie miałam problemów:crazy:

12. Antiope

bosmanka jeśli chcesz, to może ja Ci mailem powysyłam zdjęcia tych ciuszków, bo nie bardzo wiem co innego mogłabym zrobić, żebyś mogła obejrzeć.

Poleć forum