reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zamienię, oddam

Antiope

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Październik 2006
Postów
11 228
Skoro kilka dziewczyn wypowiedziało się pozytywnie na ten temat, to zakładam nowy wątek, mam nadzieję, że Deli nie zabije mnie za tą samowolę :-p

Chętnie zamienię na ubranka dla chłopca, najlepiej na pierwsze miesiące życia.
Niestety część rzeczy ma poucinane albo sprane metki, więc rozmar podam na oko. Ale jeśli coś Was zainteresuje i będziecie chciały, żebym dokładnie pomierzyła, albo spróbowała zrobić bardziej wyraźne zdjęcie, to tylko dajcie znać. Jeśli nie macie do zaoferowania rzeczy dla chłopca, a coś Was zainteresuje, to też dajcie znać, to na pewno się jakoś dogadamy.

Skarpetki:

Uploaded with ImageShack.com
Niestety nie wiem jaki to rozmiar, ale na moje oko na kilka miesięcy.


Uploaded with ImageShack.com
Ciepłe skarpetki z dodatkową wyściółką. Wydaje mi się, że mają zastąpić pantofelki już biegającemu po domu dziecku. Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia, czy to wygodne.


Body:

Uploaded with ImageShack.com
Body Hello Kitty. Na moje oko, jak przymierzam do mniejszych i większych to rozmiar 3-6 miesięcy. Stan całkiem dobry, tylko prasowanka kotka trochę spękana.


Buty:

Uploaded with ImageShack.com
Skórzane (tak myślę, że to skóra, bo nie znalazłam żadnych oznaczeń) buciki rozmiar 21. Noski trochę zdarte, ale podeszwy praktycznie w ogóle.


Uploaded with ImageShack.com
Buciki Circo rozmiar 7. Stan idealny, praktycznie żadnych śladów użytkowania. Jak dla mnie wyglądają na całkiem nowe.


Uploaded with ImageShack.com
[FONT=&quot]Skórzane (chyba) buciki Munchkin. Jest napisane, że 6m, ale nie wydaje mi się, żeby to był wiek, bo są dużo większe. W porównaniu do 2 poprzednich par są mniejsze o jakiś numer od Circo, a większe niż pierwsza para, czyli wychodzi jakiś 22-23 w polskiej rozmiarówce. Stan idealny; podeszwa bardzo lekko zabrudzona, ale nie zdarta.[/FONT]
 
reklama
Sukienki:

Uploaded with ImageShack.com
Sukienka K3 kids, rozmiar 110. Stan, poza przeciętą metką z rozmiarem, idealny. Śliski materiał; bawełna i 47% polamid.


Uploaded with ImageShack.com
Sukienka jeansowa rozmiar 86. Stan idealny.


Uploaded with ImageShack.com
Sukienka jeansowa. Rozmiar około 86 (odcięta metka). Stan idealny.


Uploaded with ImageShack.com
Sukienka jeansowa Hello Kitty H&M. Rozmiar około 86 (odcięta metka). Stan bardzo dobry/idealny.


Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com
Sukienka KappAhl dwuwarstwowa; można te warstwy całkowicie oddzielić. Rozmiar 86. Obie warstwy 100% bawełny. Stan idealny.



Spodnie:

Uploaded with ImageShack.com
Spodnie dresowe na 24 miesiące. 76% bawełna, 24% polyester. Stan dobry.


Uploaded with ImageShack.com
Spodnie jeansowe na 3 lata. 100% bawełna. Kilka podłużnych przetarć, ale nie mam pojęcia, czy to specjalnie, czy wynik użytkowania. Jedna nogawka z przodu przybrudzona, ale nie prałam spodenek, więc nie wiem, czy zejdzie. W razie czego mogę wyprać i sprawdzić.


Uploaded with ImageShack.com
Spodnie Smily, rozmiar 104. Nie znalazłam składu materiału, ale w dotyku trochę jak miękki jeans. Stan dobry/bardzo dobry.


Uploaded with ImageShack.com
Spodnie George, rozmiar 98-104cm, 3-4 lata. 100% bawełny. Stan idealny.


Uploaded with ImageShack.com
Spodnie dresowe Gamet. Metka odcięta, rozmiar na oko 1,5-2 latka. Ze względu na rodzaj materiału trochę nazbierały kłaków, więc nie wyglądają idealnie, ale też nie ma tragedii.


Uploaded with ImageShack.com
Spodenki, rozmiar na około 1,5-2 latka (odcięta metka). Stan dobry.


Uploaded with ImageShack.com
Spodenki, rozmiar na około 1,5-2 latka (odcięta metka). Stan dobry.


Uploaded with ImageShack.com
Pantalony, rozmiar na około 1,5-2 latka (odcięta metka). Stan bardzo dobry.
 
Spódniczki:
Uploaded with ImageShack.com
Spódniczka na 18miesięcy. 100% bawełna. Stan bardzo dobry.


Uploaded with ImageShack.com
Spódniczka Twinkle, rozmiar 98, 3 lata (według metki, moim zdaniem na oko mniejsza). 50% wełna, 50% poiester. Stan idealny. Stan bardzo dobry.


Uploaded with ImageShack.com
Spódniczka Gegrge 1,5-2 lata, 86-92cm. Dwa rodzaje materiału: 100% bawełna i 41% akryl, 31% poiester, 26% wełna, 2% nylon. Stan idealny.


Uploaded with ImageShack.com
Spódniczka Old Navy, rozmiar około 1,5-2 lata. 100% bawełna. Stan bardzo dobry.


Uploaded with ImageShack.com
Spódniczka jeansowa Obaibi, rozmiar 86. Stan idealny.


Bluzeczki:
Uploaded with ImageShack.com
Koszula biała, rozmiar około 92. Stan idealny.


Uploaded with ImageShack.com
Podkoszulek Mariquita, rozmiar 92. Stan bardzo dobry/idealny.


Uploaded with ImageShack.com
Bluzka z długim rękawem, rozmiar około 92. Stan bardzo dobry.


Uploaded with ImageShack.com
Bluzeczka z długim rękawem, rozmiar około 92. Stan dobry (trochę spękana prasowanka puent).
 
Kurcze, jakim sposobem... U mnie wyświetla się normalnie... Czy wszystkie macie ten problem, że nie widać zdjęć?
 
reklama
bosmanka jeśli chcesz, to może ja Ci mailem powysyłam zdjęcia tych ciuszków, bo nie bardzo wiem co innego mogłabym zrobić, żebyś mogła obejrzeć.
 
Do góry