reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

reklama
Witam,

Szukam mam, które mają dzieci w wieku od 3 do 24 miesięcy chętnych do krótkiej internetowej ankiety dotyczącej mleka i żywności, które je dziecko.
Każdej osobie w zamian za ankietę wręczam jako upominek czekoladę.

Osoby chętne do takiej ankiety proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną.
 
Witajcie !

Mam taką nietypową prośbe do mam mieszkających w Krakowie a najlepiej w okolicy Prądnika Białego /Krowodrzy poszukuje duzych szyszek a w okolicy tylko takie "pyrdki" małe.Może macie cos koło swojego domu albo wiecie gdzie można je zdobyć ? Będe bardzo wdzięczna

BUZIACZKI dla Was ;)
 
Dziewczyny, szukam niani do opieki nad swoją córeczką. Od grudnia, najpóźniej od stycznia. Na 5-8 godzin dziennie. Jeśli któraś z Was oddaje swoją pociechę do przedszkola od stycznia, a teraz dzieckiem opiekuje się niania - to chętnie ją 'przejmę' :)
Mam duże obawy związane z wpuszczeniem zupełnie obcej osoby do domu i powierzenie jej swojego szkrabka, bo moja siostra miała opiekunkę, która po pół roku ich okradła :/ Wszystko było fajnie, dziewczyna była miła, dopóki nie urwała kontaktu, a po kilku dniach okazało się, że z domu zniknęło parę 'drobiazgów' - biżuteria i pieniądze ukryte w jakimś tajnym miejscu... Niestety nikt z moich znajomych nie ma w tym okresie nikogo do polecenia, bo dzieci albo są już w przedszkolu albo właśnie mają nianię od niedługiego czasu.. Dlatego pomyślałam, że może tutaj ktoś mi kogoś poleci? Jeśli nie to zostają mi poszukiwania w Internecie..
 
Witam,
chciałabym podzielić się informacją na temat możliwości wykonania bezpłatnie, przez cenionych specjalistów echa serca płodu.

Dnia 19 i 20 listopada br. w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się Konferencja dla ginekologów, podczas której odbywać się będą warsztaty echa serca płodu dla lekarzy, w których możemy wziąć udział jako tzw. "modelka", my jako przyszła mama korzystamy z wnikliwego badania i porady, są nam przekazywane wyniki badania, a lekarze mogą mieć dostęp do serduszka dzidziusia.

Wszystkie informacje można uzyskać pod numerem 663 430 279, zostało jeszcze kilka wolnych terminów.
Informacje o konferencji można podejrzeć na stronie Medycyny Praktycznej http://www.mp.pl/gip2010/

Kobieta w terminie odbywania się konferencji powinna być między 18-30 tygodniem ciąży.

Pozdrawiam ;-)
 
Zapraszamy do nowo powstającego klubu malucha” Kącik Tygryska”. Klub będzie się znajdował przy ulicy św Sebastiana w Krakowie. Świadczymy opiekę nad dziećmi w wieku od 4 miesięcy do 3 lat. Otwarcie - 1 grudnia!!! Zapisy już trwają!!! Zainteresowanych proszę o kontakt Tel. 516366477
 
Poszukujemy 1 miesięcznego dzidziusia do filmu realizowanego w Krakowie.
Chłopiec lub dziewczynka musi mieć +/- jeden miesiąc 15 listopada. Atrakcyjna stawka! Kilka dni zdjęciowych.
Zainteresowanych rodziców proszę o przesłanie aktualnego zdjęcia dziecka i numeru telefonu - m.lokaj@stars-impresariat.pl
 
reklama
Do góry