reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

reklama
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zajęcia w Klubie Malucha Fun Kids. Klub Malucha Fun Kids to dwugodzinne zajęcia adaptacyjne przygotowujące maluchów do zajęć przedszkolnych. Zabawy stymulujące rozwój dziecka oparte na teorii ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, muzykoterapia oraz bajkoterapia ale przede wszystkim możliwość wspólnej zabawy dla dzieci w super atrakcyjnym miejscu gwarantują iż zajęcia śa ciekawe i stymulujące.
więcej informacji o nas na Funkids - urodziny dla dzieci kraków, przyjęcia urodzinowe kraków, Wejścia indywidualne, wejścia dla grup zorganizowanych kraków
 
Max1 odpisywałam kikakrotnie ale z nieznanych mi przyczyn wiadomości nie dochodzą na Twój adres mailowy.
 
Deuter jest zarezerwowany od 8 do 16 sierpnia oraz od 11 do 24 września,
nosidłełko MT NATI BAMBUS jest zarezerwowane od 29 lipca do 6 sierpnia
 
Witam,
Zamierzam otworzyć żłobek w Krakowie. Bardzo proszę o informacje, w której dzielnicy taka placówka najbardziej jest potrzebna. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam
 
reklama
Odświeżam temat, bo dawno już nie pisałam, a mam jeszcze kilka wolnych terminów. Zapraszam do wypożyczalni, od tego weekendu nosidła miękkie i chusty będą dostępne na stałe w punkcie w Zakopanem.
 
Do góry