reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stara pierwiastka

reklama
Helola Dziewczynki! Ja jak zwykle pomiesiacach cisz ale moj mezus wreszcie wrocil do pracy to moze nareszcie znajde wiecej czasu na bazgrolki na bb:-D

Ja jak najbardziej na wlasciwe forum trafiam.... mam 36 i w listopadzie stukne 37 ha!!
Ale czuje sie jak 20stolatka... tak malenstwo odmladza!!! Przynajmniej mnie a dojzalosc i doswiadczenie ulatwia zycie !!!;-)
 
Ja mam teraz 28 ale jak rodziłam miałam jeszcze 27:-) Pierwszą córe rodziłam wieku 23 lat. "Starym pierwiastkom" i wieloródkom powiem tylko tyle że dajecie mi nadzieję że mogę jeszcze urodzić dziecko po 30-tce (bo narazie nie czuję się na siłach, ale mam nadzieję że sytuacja finansowa się zmieni i za kilka lat może znów zapragnę być mamą).
 
reklama
Do góry