reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

melka: dokładnie! szkoda, że to nie działa w drugą stronę tak często jak w naszym przypadku :) No ale dni płodne mi się zbliżają, niech się chłop naje, siły nabierze :p
 
reklama
Hej
Zouza i Kornelia:,Melka: kciuki za pozytywne testy,bo jeszcze macie kilka dni do @ i oby się nie pojawiła :-)
Anula,Jazza i Julia: również kciuki!
Miss: skończyły się plamienia?
Julia: nie znoszę chodzić do dentysty...współczuję
Jugosława: działajcie na maxa i oby owocnie :-)
U mnie do mega bani: dziś 11 dpo test negatywny,nic nie zapowiada ciąży.Temperatura wysoko,ale to pewnie przez luteinę i tylko mnie w błąd wprowadza.Dostałam prawie,że pracę marzeń kilka dni temu,a nie mogłam jej przyjąć.Więc jakoś tak listopad zaczął się słabo ech.Weekend był smutny,bo i rok temu płakałam po aniołku i w tym również było mi smutno.Ale może za rok już nie będę musiała płakać
 
Dziewczyny zaraz wchodze do gabinetu jestem posrana;-)

Lebara czekaj moze za wczesnie, &&&&&

Jugoslawa masz cykle bezowulacyjne?

Ja w czwartek jade do gina, to bedzie moj 8 dc
 
Lebara może za wcześnie na testa? Bo wykres bardzo ładny. Mój wygląda jak poprzedni, poza tym czuję jak nic nadchodzącą @ więc już się szykuje na kolejny cykl. Ale jakoś całkiem spokojnie przyjęłam to na klatę. No idzie mój ulubiony świąteczny miesiąc i nastrój się zmieni i śnieg będzie i kreski się pojawią ;)
A ty poczekaj jeszcze z testowaniem. Może nic straconego ;)
 
Julia: intuicja mi podpowiada,że nic z tego :-) a ona się nigdy nie myli odnośnie ciąży :-) Gdybym brała duphaston to juź po temperaturze bym widziała czy jestem czy nie,a tak to lipa z tą luteiną,ale jutro odstawiam i czekam na @.Jestem jak tykająca bomba zegarowa: wkurzam się,że nie mogę iść do pracy,i to jeszcze jak mi się trafia jakaś fajna po 3 letniej dziurze w cv
Jula: jesteśmy z Tobą! może będzie jakiś przystojny pan dentysta? ;-) ostatnio u takiego byłam,och i ach,to trochę mniej bolało jak na niego patrzyłam ;-)
 
melka: u gina jak będę to w 10 dc

lebara: no no, taki plan :D Tylko z realizacją czasem jest różnie :D Czemu nie mogłas pracy przyjąć? Listopad to taki właśnie miesiąc...do zadumy i melancholii. Na szczęście ma tylko 30 dni, a potem jest grudzień ;) Głowa do góry, cyc do przodu ;) A co do przystojnego dentysty to nie miałam jeszcze okazji, ale kiedyś byłam u przystojengo ginekologa i nie było fajnie :p Krępowałam się, zastanawiałam czy nogi ogoliłam i tak dalej :D

julia: jesteśmy z tobą, trzymaj się. Ostatni cykł był bezowulacyjny. Wcześniej miałam kłopot, bo mi się okres zatrzymał na 3 miesiące. Tak mi się jakoś krzaczy to wszystko ostatnio.
 
ja mam też bardzo przystojnego ginekologa :p i chyba w moim wieku ;-) ja mam 29,tzn.pod koniec listopada mam 30stkę :-)
i też mi jest dziwnie do niego chodzić,szczególnie jak mnie bada palcami ;-)
a pracy nie mogłam przyjąć,bo cóż,to kierownicze stanowisko...a ja mam dziecko.I nie wyobrażam sobie,żeby mój synek siedział w przedszkolu od 7 do 19....codziennie...To męczące,i dla niego i dla mnie.Mąż wraca dopiero o 20,czasami ma wyjazd służbowy na kilka dni.Czasami jest mi przykro,że z nas dwojga to tylko jemu na tą chwilę jest dane robić karierę...A ja się czasem czuję jakbym się cofała w rozwoju...kocham swoje dziecko,marzę o kolejnym,ale czasami tak tęskno za oderwaniem myśli poprzez pracę ech
 
Przystojny ginekolog - hmmm chyba też bym się krępowała ;)
A ja mam dzisiaj małe pierdzielnięcie z przesunięciem. Nie dość że w zamknięte drzwi wlazłam to chciałam zszywki zamontować w telefonie, a zszywacz gapił się na mnie zdziwiony :-)
Blondynki górą!!!

Dajcie dziewczyny znać po wizytach co i jak. Trzymamy &&&
 
reklama
Hello

Julia
Masz w nas trybune kibicow sciskajacych kciuki zeby nie bolalo! :*
W 8 dc idziesz tak szybko na skan?

Lebara
Wlasnie czemu pracy nie przyjelas?? U mnie resztki z plamien po wczorajszej wedrowce do wro. Dzieki ze pytasz :* ja tez nie lubie listopada jedno dzieciatko mi odeszlo w listopadzie a drugie zyje i jest niedobre ;-) :p a tak na powaznie dwie ciaze skonczylam w listopadzie i teraz sie tez strasznie boje :-:)-\

Jugoslawa
:-D zupa cebulowa:-) nie jadlam jeszcze. Ale moc bedzie pid koldra na bank!;-):-D ja mam przystojnego gina :-D fajnie jest bo zawsze go rozsmiesze tekstem i on tak fajnie sie usmiecha.... ma taki usmiech cudny :p zawsze sie wypoleruje na cacy wiesz wlosy na zel i te sprawy hahaha :p joke ;-) ale jest boski!

Wiecie co wczoraj sie super czulam. Pojechalam do wro po zwolnienie bo stwierdzilam ze skoro mi nie cofna umowy to ide na ciaglosc l4 zeby kiero mogl wziac sobie kogos na zastwpstwo. Przez objazd jechalam 2 h do samego gabinetu. :-( i zmarzlam w aucie mimo kurtki zalozonej i oggrzewania na full. Dzis znow bol gardla i katar mega. Pochlastam sie chyba :-( ale ciesze sie ze juz na l4 jestem. Mam tylko nadzieje ze jakos listopad przezyjemy i chrupka bedzie cala. W ogole nos mi chyba sie rozszerzyl i syfy wyszly :-\ moze bedzie ta cipulencja no!



Dziewczyny testujace ja ciagle kciuki trzymam :-) obyscie wszystkie mialy mile zaskpczenie i niespodziewajki :-)
 
Do góry