reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

A może Ty masz plamienia np.od jakiejś nadżerki też?nie tylko od krwiaczka?ale na pewno za chwilkę miną,tylko musisz więcej odpoczywać ! dobrze,że już jesteś na l4.Ta pogoda jest taka zdradliwa,raz słońce,a za chwilę zimno,i raz się człowiek rozgrzewa,potem go przewieje i przeziębienie gotowe ech.
Ja mam jeszcze urlop wychowawczy ze swojej obecnej pracy do końca października,i mam nadzieję,że w tym czasie uda mi się zajść w zdrową ciążę i w końcu ją donosić ech.Bo szkoda mi teraz nawet iść do innej pracy,w obecnej mam umowę na stałe..A mam zakaz pracy wydany przez lekarza,po 2 poronieniach.Więc też średnio zaczynać nową pracę i iść na l4...Nic to,cyc do przodu jak pisałyście i wygrzewać się z mężami/partnerami :p
 
reklama
lebara: priorytety się zmieniają, kiedy jest się matką, ale to jest właśnie piękne :) Może za jakiś czas los się odwróci i się z mężem zamienicie. Wszystko jest możliwe.

melka: zostaw telefon w spokoju! Taki grzeczny sprzęt, a ty go chcesz zaszyć! Biedny, wezmą go i wyrzucą :) Ja wczoraj wlazłam na ścianę w mieszkaniu, więc rozumiem, że można wejść w zamknięte drzwi :D

missiiss: o kurczę 2h do gabinetu to sporo. Kuruj się kochana i relaksuj. W końcu na L4 nie można się przepracowywać :D Jak to się mówi "leż i pachnij" :) Strasznie mi się podoba określenie "chrupka".
 
Lebara
Nie mam wlasnie nadzerki zadnej . Cytologia ladna bo przed samiutka ciaza robilam. O to rzeczywiacie jak masz umowe na stale to kciujj za szybkie zdrowe zaciazenie :-)! Bez sensu rzeczywiscie w takim przypadku zmieniac prace.:-)

Jugoslawa
Chrupka to moj jas podrzucil :-) bo mu mowilam ze jest taki malutki i akurat chitosy jadl ketchupowe odgryzl kawalek i mowil tak chrupek maly jest? :-) no 2 h to masakra tak to jade godzine z minutami a tu objazd jeden i korki troche. Jeszcze tam siedzialam godzibe bo nie mam w naturze wpychania sie w kolejke ;-)

Krysiulek
Mi sie nie przewija widze tylko ta pierwsza. Ale napewno jest przesliczna :-)
 
Paulina ja specem niejestem od wykresow wiec nie pomoge:/

Lebara a dlaczego niemoglas jej przyjac? Tej pracy?

Melka a ty juz po terminie @ jestes?

Lebara mloda dentystka mnie przyjela;-) a jakos dalam rsde na fotelu napewno niebylo takiej rzezni jak wczoraj...

Jugoslawa no to jedziemy na tym samym wozku, ja rowniez poprzedni mialam bezowulacyjny lewy jajnik, zobaczymy teraz prawy, poprzednim razem funkcjonowal;-) wiec teraz licze ze bede mogla sie zastanawiac nad ciaza a nie ze w polowie cyklu wiem ze juz stracony:/
Mam nadzieje ze tobie sie to ladnie wyrowna;-)

Miss no wlasnie chcial mnie w 8dc ogladac, sama niewiem:/
Ostatnio jak tak pisal niepojechalam, ale moze chce zobaczyc czy cos zaczyna sie dziac..
Musisz myslec pozytywnie! Nic sie nie stanie!!!
 
Paulina przy tak długich cyklach masz jeszcze czas na owu. Ja przy 39dniowym owu miałam 24 dc, przy 33-18 dc.

Julia u mnie dziś 13 dpo, ostatnio fl była 15-dniowa czyli niby w piatek @ ale czuję że szybciej będzie. Temp wysoko siedzi, bo ja już tak mam. Ostatnio spadła 15 dpo, a następnego dnia @. Ale już się z tym ogarnęłam i czekam na kolejny cykl ;)
 
krysiulek: piękna suknia! Będzie się cudownie ukladać, a w tańcu to już poezja!

zouza: smacznego i żeby zegarek szybko odmierzył te 2h 40 minut :)

missiiss: hiehiehie dzieci to jednak pomysłowe są :D Maluchy kochane :) Ja też nie mam natury wpychania w kolejkę, ale czasem to mam ochotę :p

julia: przeżyłaś, teraz będzie lepiej z ząbkami :) Co do cyklu: ja też liczę, że tam coś zaskoczy i teraz się ładny pęcherzyk pokaże. Mam nadzieję, że się nam uda. Mnie powiedział, że jak znowu będzie bezowulacyjny to jakieś prochy mi dorzuci...eh. Ja miałam jeszcze kłopot z prolaktyną, ale już sobie to zbiłam. No i progesteron mi niski wyszedł...
 
reklama
Julcia
Za duzo doswiadczenie mam z komplikacjami w ciazy. Wiecznie cos byl dlatego strach jest. Ja jak bralam clo od 5-9 dc to zawsze w 15-16 dc byla owu. I zawsze widzial mnie kolo 12-13 dc. To bylo w sumie 3-4 dni od odstawienia clo to pewnie o to mu chodzi. Bo ty do 5 dc bierzesz no nie? Ciagle mnir to nurtuje czemu tak inaczej ;-):p tez sie nabralam tego clo ale on akurat moim jedynym ratunkiem. Mam jednak nadzieje ze po porodzie wezme sie za siebie schudne 20 kg i bede cwiczyla i moze cykle choc ciutke sie skroca. Chociaz jak teraz bedzie wszystko ok to ja juz nie chce wiecej probowac ;-) za duzo mnie to nerwow kosztuje :-) dobrze ze dentystka byla delikatna. Mnie jak zab boli to jestem jak bomba. Najlepiej z kijem nie podchodz :-D

Moj jasku ma zostac w domu do 12 tego :-( to se nie poleze i nie popachne... ale dzwonilam dzis do przedszkola ze go nie bedIe to babka sie pytala co mu jest to powiedzialam. A ona mowi ze jakas bostonke w zlobku maja i myslala ze na przedszkole przeszlo juz. Mam nadzieje ze mlody mi tego nie przyniosl bo chyba bym umarla jakbym jeszcze wysypki jakiejs dostala. Uroki przedszkola
 
Do góry