reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny! Wracam po małej przerwie, musiałam troszkę psychicznie odpocząć po ostatnim zwariowanym cyklu. Przyszłam potrzymać za Was kciuki i doradzić się w sprawie testu owulacyjnego. Pierwszy raz zrobiłam z firmy Facelle i mam wrażenie ze testowa krecha ciemniejsza ale jakby cieńsza. Pozytyw czy nie pozytyw? :) pozdrawiam Was ciepło!
 

Załączniki

  • CF8AC6B2-E141-49FA-A83D-471886EFC874.jpeg
    CF8AC6B2-E141-49FA-A83D-471886EFC874.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 69
  • F242CEB4-5B7C-42DE-8010-B12D14535689.jpeg
    F242CEB4-5B7C-42DE-8010-B12D14535689.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 71
Hej, dawno mnie nie było. Jak może pamiętacie poprzednie dnia cykle z Clo i dupkiem, trwały po 33dni, testy owu pozytywne koło 20dc plus objawy. Oczywiście cykle były stracone. Teraz cykl trzeci bez Clo z dupkiem i covidem... Od dwóch tygodni jestem już ozdrowieńcem. Dzisiaj 16dc. Zaczęłam robić testy. Chyba pozytywny. Co o tym sądzicie?
 

Załączniki

  • IMG_20210414_192101.jpg
    IMG_20210414_192101.jpg
    401,2 KB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy to możliwe że jak mam prolaktynę wysoką mam owulację? Dziś pozytywny test owu...a prolaktyna ponad 900 mlU
Czy masz podane normy referencyjne? Czy starałaś się zachować odpowiednie warunki przed badaniem PRL, m.in. 24h przed badaniem brak stosunku, drażnienia sutków, stresu, wysiłku, niewyspania? Prolaktyna reaguje na takie rzeczy.
Dodatkowo - dlaczego badałaś prolaktyne w środku cyklu? Zazwyczaj endo/gin zalecają badanie na początku cyklu :)
 
Hej, dawno mnie nie było. Jak może pamiętacie poprzednie dnia cykle z Clo i dupkiem, trwały po 33dni, testy owu pozytywne koło 20dc plus objawy. Oczywiście cykle były stracone bo chłopa mi zmogło i dłuuuugo w szpitalu kiblował. Teraz cykl trzeci bez Clo z dupkiem i covidem... Od dwóch tygodni jestem już ozdrowieńcem. Dzisiaj 16dc. Zaczęłam robić testy i załamka... Chyba pozytywny. Co o tym sądzicie? Miałam nadzieję, że owu znów będzie koło 20tc, lubego będę miała dopiero w weekend, akurat ładnie by się wpasowało 😢 Wszystko przeciwko mnie...
Zrobiłyśmy dziś te same testy i mamy ten sam dylemat. Powiem Ci szczerze, że u Ciebie mam jeszcze większa wątpliwość czy pozytywny. Wydaje mi się ze testowa jednak słabsza kreska. Chyba by Ci było na rękę żeby jeszcze to nie był pozytyw, tak? 😘 trzymam kciuki, może dziewczyny nam coś doradza w kwestii tych naszych testów
 
Zrobiłyśmy dziś te same testy i mamy ten sam dylemat. Powiem Ci szczerze, że u Ciebie mam jeszcze większa wątpliwość czy pozytywny. Wydaje mi się ze testowa jednak słabsza kreska. Chyba by Ci było na rękę żeby jeszcze to nie był pozytyw, tak? 😘 trzymam kciuki, może dziewczyny nam coś doradza w kwestii tych naszych testów
O tak w porównaniu do Twojego moja testowa jest bledsza 🤪 Tylko że mam już okropny ból podbrzusza jak na owu...
 
Ostatnia edycja:
I jeszcze zapomniałam 😂 mój mąż ma innowacyjna metodę na przywołanie okresu i twardo wierzy ze to działa 😂 nawet ja nazwał „metoda na ketchup” 😂 podnosi mnie do góry przy przytulaniu i lekko „potrząsa” - dziwnym trafem zawsze działało 😂
Hahaha rozwaliłaś mnie na łopatki 😂
Dziś zrobiłam sobie gorąca kąpiel i siedzę z termoforem popijając ziółka. Jutro się poprzytulamy i może będzie keczup. 😅😂
 
reklama
Cześć dziewczyny! Wracam po małej przerwie, musiałam troszkę psychicznie odpocząć po ostatnim zwariowanym cyklu. Przyszłam potrzymać za Was kciuki i doradzić się w sprawie testu owulacyjnego. Pierwszy raz zrobiłam z firmy Facelle i mam wrażenie ze testowa krecha ciemniejsza ale jakby cieńsza. Pozytyw czy nie pozytyw? :) pozdrawiam Was ciepło!

Hej, dawno mnie nie było. Jak może pamiętacie poprzednie dnia cykle z Clo i dupkiem, trwały po 33dni, testy owu pozytywne koło 20dc plus objawy. Oczywiście cykle były stracone bo chłopa mi zmogło i dłuuuugo w szpitalu kiblował. Teraz cykl trzeci bez Clo z dupkiem i covidem... Od dwóch tygodni jestem już ozdrowieńcem. Dzisiaj 16dc. Zaczęłam robić testy i załamka... Chyba pozytywny. Co o tym sądzicie? Miałam nadzieję, że owu znów będzie koło 20tc, lubego będę miała dopiero w weekend, akurat ładnie by się wpasowało [emoji22] Wszystko przeciwko mnie...

Ja wam nie pomogę, ale mi wychodziły jeszcze cieńsze te kreski testowe dlatego te akurat testy sobie darowalam [emoji16]
 
Do góry