reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej kochane :)
Gratuluję dwóch kreseczek ❤
U mnie @ powinna pojawić się w niedzielę ale wczoraj wieczorem wszystkie dotychczasowe objawy odeszły jak ręką odjoł więc już nawet się nie łudzę że coś w tym cyklu się zadzialo.
Jedynie przykro i wyje,bo do tej pory nigdy nie miałam problemu z zajściem w ciążę,kiedy postanowiliśmy z mężem że chcemy dzieciątko przy pierwszym cyklu zawsze były 2krechy i typowe objawy wczesniej ciąży, teraz niestety raczej dupa. Może to też z racji naszego wieku 🤔( ja -37,mąż-47 ) i może za późna decyzja na jeszcze jednego maluszka? Cholera nie wiem ale normalnie nosi mnie ze złości i nie wiem czy chce dalej próbować bo za bardzo łep mi wariuje. Jedyne co odczuwam to zmęczenie wczoraj o 20 już spałam jak małe dziecko,i ciągle mi zimno i tak od kilku dni temp.o 2 w nocy była 36,9.. Miłego dnia kochane 😘
 
reklama
Dziewczyny, bardzo dziękuję. Jeszcze jutro się potwierdzę testem i jak będę miała możliwość to pójdę na betę. Ale serio aż mi ciężko w to uwierzyć... Jeszcze to do mnie chyba nie dociera.

A jak Twoje samopoczucie? Jakieś symptomy? :)

W zasadzie to ok, standardowo w sumie :D Wczoraj rano myślałam że zaczął mi się okres, tak samo dziś od rana boli mnie brzuch jakby zaraz miała przyjść @. Po owu przez ok 7 dni strasznie bolały mnie plecy, ciężko było mi wstawać, teraz jest trochę lżej. Ból piersi, ale to akurat mam co miesiąc. Coś tam czasami mnie kłuło a to w podbrzuszu, a to piersi. No i od tygodnia z hakiem noc w noc śnią mi się jakieś głupoty 😱
 
Hej kochane :)
Gratuluję dwóch kreseczek ❤
U mnie @ powinna pojawić się w niedzielę ale wczoraj wieczorem wszystkie dotychczasowe objawy odeszły jak ręką odjoł więc już nawet się nie łudzę że coś w tym cyklu się zadzialo.
Jedynie przykro i wyje,bo do tej pory nigdy nie miałam problemu z zajściem w ciążę,kiedy postanowiliśmy z mężem że chcemy dzieciątko przy pierwszym cyklu zawsze były 2krechy i typowe objawy wczesniej ciąży, teraz niestety raczej dupa. Może to też z racji naszego wieku 🤔( ja -37,mąż-47 ) i może za późna decyzja na jeszcze jednego maluszka? Cholera nie wiem ale normalnie nosi mnie ze złości i nie wiem czy chce dalej próbować bo za bardzo łep mi wariuje. Jedyne co odczuwam to zmęczenie wczoraj o 20 już spałam jak małe dziecko,i ciągle mi zimno i tak od kilku dni temp.o 2 w nocy była 36,9.. Miłego dnia kochane 😘
To dopiero wasz 1 cykl starań, wrzuć na luz, wiek na pewno nie pomaga więc jeśli jeszcze chcecie jedno dziecko to musisz uzbroić się w cierpliwość. Objawów się nie doszukuj bo ja w tym cyklu niby miałam zupełnie inne niż zawsze i tak to nic nie pomogło 😅
 
Hej dziewczyny. U mnie 9 dc, więc lecimy ze staraniami 😅 W ogóle wydaje mi się, jakby w tym cyklu owulacja chciała przyjść wyjątkowo wcześnie, bo wczoraj mnie mocno jajniki kłuły, aż miałam taki ból w pachwinach.
No i jedna rzecz mnie jeszcze zastanawia - raz na jakiś czas mam taki dziwny ból w plecach, w okolicy nerek. Łapie tak niespodziewanie mocno i za chwilę puszcza. Do tej pory myślałam, że to po prostu faktycznie nerki się odzywają, bo ja mam z nimi jakieś małe problemy, chociaż urolog twierdzi, że nie ma powodów do niepokoju i tylko mam chodzić do niego raz do roku.
Ale zaczęłam właśnie myśleć, czy to nie jest ból spowodowany zbliżającą się owulacją 😱 Muszę się sama poobserwować. Któraś z Was ma coś takiego?
 
Dzień dobry [emoji870]
@natka777 gratulacje [emoji173]
@misiacova moim zdaniem to jest już porządna kreska, nie żaden cień [emoji173]
U mnie nic nowego, dzień za dniem leci. Dziś 6dc. Dużo pracy dziś przede mną, ale jutro idziemy ze znajomymi na grilla nad jeziorem to będzie relaks [emoji846] Miłego dnia!
 
Dziewczyny, bardzo dziękuję. Jeszcze jutro się potwierdzę testem i jak będę miała możliwość to pójdę na betę. Ale serio aż mi ciężko w to uwierzyć... Jeszcze to do mnie chyba nie dociera.



W zasadzie to ok, standardowo w sumie :D Wczoraj rano myślałam że zaczął mi się okres, tak samo dziś od rana boli mnie brzuch jakby zaraz miała przyjść @. Po owu przez ok 7 dni strasznie bolały mnie plecy, ciężko było mi wstawać, teraz jest trochę lżej. Ból piersi, ale to akurat mam co miesiąc. Coś tam czasami mnie kłuło a to w podbrzuszu, a to piersi. No i od tygodnia z hakiem noc w noc śnią mi się jakieś głupoty 😱
Gratulacje ! 😁 który cykl starań okazał się tym szczęśliwym ? 😊
 
Ja tak miałam przy biochemicznej dużo śluzu takiego jak płodny, także życzę powodzenia trzymam kciuki ❤️ dobrze się wtedy obserowwalam i pierwszy objaw to był też ból piersi przy dotyku były bardzo wrażliwe.
Dzieki ❤️ Dzis planowana @ zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja ale czuje sie totalnie na okres.
Milego dnia dziewczyny! 🌷
szczesciarom gratuluje!😍
 
reklama
Do góry