reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wiecie co, malo się udzielam bo w kwestiach roznych badan, lekow na razie jestem zielona i co ja moge komus doradzić, jedynie towarzyszyć. Pewnie bede zadawac jeszcze multum pytan i sie powtarzac w tym, bo czeka mnie chyba jednak to laparo. Ale czytam Was na bieżąco pomiedzy pracą a domem i po prostu to forum jest jednym z najpiekniejszych przykładów na to ze solidarnosc jajników istnieje.
Tyle tu wsparcia i ciepła że szok.
Jakos tak mi sie zebralo na wynurzenia....:p
 
reklama
Ja dzisiaj trochę nie w temacie, ale ostatnio na story mamy ginekolog widziałam, że mówi o badaniach nasienia i jest taka akcja nasz bocian i można zapisać męża/partnera na darmowe badanie nasienia. Mi się udało w końcu męża namówić i dodatkowo odchodzą koszty:)
 
Dziewczyny, mam jeszcze prośbę o radę. :*
Cykle mam długie. Owu w tym cyklu akurat była (24 dc).
Jakiś czas temu brałam Clo i zrobiła mi się torbiel od razu. I zastanawiam się czy nie spróbować z CLo w tym cyklu. Trochę się obawiam torbieli..
Z drugiej str skoro jest ta naturalna owu, może wstrzymać się z tym i próbować bez wspomagaczy. Nie wiem w którą stronę iść.
 
Dziewczyny, mam jeszcze prośbę o radę. :*
Cykle mam długie. Owu w tym cyklu akurat była (24 dc).
Jakiś czas temu brałam Clo i zrobiła mi się torbiel od razu. I zastanawiam się czy nie spróbować z CLo w tym cyklu. Trochę się obawiam torbieli..
Z drugiej str skoro jest ta naturalna owu, może wstrzymać się z tym i próbować bez wspomagaczy. Nie wiem w którą stronę iść.
Moze spróbuj jeden cykl bez wspomagaczy?!
 
Ja po clo też nie mam żadnych skutków ubocznych, ale za to po metforminie mam takie przeboje żołądkowo-jelitowe 🤢 nawet wczoraj miałam już zwiększać dawkę do 2 tabletek na dzień, ale bałam się bo dzisiaj cały dzień w pracy i mogłabym mieć problem dobiec do toalety 🤦🏻‍♀️ muszę dzisiaj z moją gin o tym pogadać...ciągle mam wrażenie, że idę pod górkę
Nie dziwię się, że się bałaś zwiększyć dawkę. Ja wczoraj zwiększyłam dawke do 2 tabletek (śniadanie i kolacja) i bałam się trochę bo brałam w pracy ale całe szczęście mdłości pojawiły się po pracy dopiero 🙈 ale długo mnie trzymały a teraz znowu cisza, ciekawe czy wieczorem mnie znowu coś zemdli 🤣🤣🤣 wieczorne dawki poza pierwszą w ogóle nie dały mi w kość 😄 ciekawe jak będzie ze śniadaniowymi dawkami 🙈
 
Ja dzisiaj trochę nie w temacie, ale ostatnio na story mamy ginekolog widziałam, że mówi o badaniach nasienia i jest taka akcja nasz bocian i można zapisać męża/partnera na darmowe badanie nasienia. Mi się udało w końcu męża namówić i dodatkowo odchodzą koszty:)
Kurcze, ja swojego chyba tak szybko nie namówię, skoro to nasz pierwszy cykl. Ale mam podejrzenia, że jakość nasienia u niego nie jest dobra. Zauważyłam, że jest ono dużo jaśniejsze, niż u poprzedniego partnera.
 
reklama
Do góry