reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja dzisiaj trochę nie w temacie, ale ostatnio na story mamy ginekolog widziałam, że mówi o badaniach nasienia i jest taka akcja nasz bocian i można zapisać męża/partnera na darmowe badanie nasienia. Mi się udało w końcu męża namówić i dodatkowo odchodzą koszty:)
hej kochana! też o tym czytałam. Powiedz mi czy po prostu zadzwoniłas tam i zarejestrowalas męża na konkretny termin do konkretnego miasta podając właśnie to hasło "akcja Tata" ? Czy jakoś inaczej ta rejestracja wygląda? Inicjatywa świetna!
 
reklama
Nie dziwię się, że się bałaś zwiększyć dawkę. Ja wczoraj zwiększyłam dawke do 2 tabletek (śniadanie i kolacja) i bałam się trochę bo brałam w pracy ale całe szczęście mdłości pojawiły się po pracy dopiero 🙈 ale długo mnie trzymały a teraz znowu cisza, ciekawe czy wieczorem mnie znowu coś zemdli 🤣🤣🤣 wieczorne dawki poza pierwszą w ogóle nie dały mi w kość 😄 ciekawe jak będzie ze śniadaniowymi dawkami 🙈
O a ja mam zapisane, żeby brać 2 tabletki na wieczór tylko a rano nic 🤔 Ja mam mdłości, brak apetytu i rozwolnienie, zaczynam się martwić żeby się nie odwodnić 🤦🏻‍♀️
 
hej kochana! też o tym czytałam. Powiedz mi czy po prostu zadzwoniłas tam i zarejestrowalas męża na konkretny termin do konkretnego miasta podając właśnie to hasło "akcja Tata" ? Czy jakoś inaczej ta rejestracja wygląda? Inicjatywa świetna!
Zapisałam się na newsletter tego stowarzyszenia , następnego dnia dostałam maila z wykazem gdzie odbywają się badania. Wybrałam sobie Łódź. Był tam podany numer. Zadzwoniłam powiedziałam, że dzwonię z akcji nasz bocian i Pani powiedziała mi o wolnych terminach. Podałam dane męża, powiedziała mi jak się "przygotować" do wizyty. I tyle. Poszło ekspresowo
 
Kochana, w sumie to masz rację. Dziś po pracy pójdę po testy i sprawdzę jeszcze jutro rano. 😱
Nie wiem totalnie, ale pierwsza moja myśl była, że to pewnie wadliwy test.
Dziewczyny którym się udało! Gratulacje! I dajcie jakiś owocny przepis :D Może i u innych podziała :)
Ja tak miałam przy biochemicznej dużo śluzu takiego jak płodny, także życzę powodzenia trzymam kciuki ❤️ dobrze się wtedy obserowwalam i pierwszy objaw to był też ból piersi przy dotyku były bardzo wrażliwe.
Ja miałam tak samo przy biochemicznej, miałam wrażenie że cykl zwariował bo podwójny płodny śluz...

A teraz jestem dopiero 4dpo i jeszcze tyle czekania :( Raczej nie zatestuję wcześniej tylko poczekam na @. Mi chyba dopiero teraz cykl wrócił do normy po zabiegu łyżeczkowania w styczniu. Znów cykl 28 dni i brak objawów owu. Pierwszy raz objawy okołowoulacyjne miałam w cyklu w którym się udało i trwało to aż do teraz, stąd uważam że "wróciłam do normy" :) Teraz pozostaje czekać...
 
O a ja mam zapisane, żeby brać 2 tabletki na wieczór tylko a rano nic 🤔 Ja mam mdłości, brak apetytu i rozwolnienie, zaczynam się martwić żeby się nie odwodnić 🤦🏻‍♀️
Apetyt też mi się zmniejszył, rozwolnienie dwa razy, raz przy pierwszej tabletce w ogóle i wczoraj po zmianie dawki 🤔 ciekawe jak będziesz znosić te 2 dawki wieczorem... Przez te kilkanaście dni organizm powinien się przyzwyczaić i powinno Ci minąć...trzymam kciuki ❤️
 
Zapisałam się na newsletter tego stowarzyszenia , następnego dnia dostałam maila z wykazem gdzie odbywają się badania. Wybrałam sobie Łódź. Był tam podany numer. Zadzwoniłam powiedziałam, że dzwonię z akcji nasz bocian i Pani powiedziała mi o wolnych terminach. Podałam dane męża, powiedziała mi jak się "przygotować" do wizyty. I tyle. Poszło ekspresowo
Dodatkowo Pani poinformowała mnie, że jeżeli mąż udostępni adres mailowy to wyniki będę droga elektroniczną dostępne
 
reklama
Do góry