reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć takie mnie myśli zachodzą 🤔 czy lactovaginal może zaszkodzic przy staraniach o dziecko? Zaaplikowałam go sobie po stosunku tak po prostu profilaktycznie i zachodzą mnie myśli czy dobrze zrobiłam 🤔 akurat mam dni płodne idę jutro na monitoring. Myślicie ze ten probiotyk może utrudnić zapłodnienie albo plemniki zabić?
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Moja ginekolog powiedziała, że po 16 tygodniu ewentualnie druga dawka szczepienia. Ale raczej obstawiam, że tej ciąży jednak nie ma. Co prawda nie wiem jak się czują kobiety „na ciążę” bo nigdy w niej nie byłam ale ja się czuję ewidentnie na @. Biegnę na hcg, dam znać. Trzymajcie kciuki :)
Trzymamy 🤞🤞🤞🤞
 
Zrobiłam ponownie test. 😀
 

Załączniki

  • IMG_20210723_093842.jpg
    IMG_20210723_093842.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 151
Hej! Ja nadal czekam na miesiączkę, piersi bolą, brzuch przestał, ale lada moment powinna być, psychicznie jest lepiej , dziś ostatni dzień przed urlopem, w kooońcu!! 🤩🤩
Kolejny cykl muszę odpuścić z monitoringiem, bo akurat w owulację będziemy nad morzem, ale starań nie zawieszam, może nadmorski klimat będzie Nam sprzyjał hehe... 😄

Miłego piątku i pięknego weekendu!!! 🥰😍
 
reklama
Do góry