reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
A mowilas ze tak bardzo nie chcesz byc teraz w ciazy :)

A ten infolic to po prostu kwas foliowy? Bo kwas foliowy to ja juz od stycznia lykam.
 
Nie wiem wiesz co to za cudo .. czytalam na forum i polecila mi kumpela ze tez nie mogla zajsc i po jednym cyklu z inofoliciem zaszla ...

Ta ciaza to zbawienie ❤
Nie wazne jak bede wygladala w sukni !
 
Dokladnie warto wierzyc :) A takie chwile te wiare jeszcze wzmacniaja :)
A Wredotka nic sie nie odzywa juz od dawna :( Mam nadzieje ze chociaz da znac jak jej sie uda :)
 
Cześć. Ewelina ma ślub, a moja wycieczka do Dubaju i na Sri Lanke też odpada, bo trochę boję sie ryzykowac dla zdrowia dzieciątka (przypadnie na 19-20 tydz.) ;( Pani doktor pow, że niby dlaczego mam nie skorzystać, jednak ja mam obawy, że loty jak i całodzienne zwiedzanie może dac niezle w kość i nam zaszkodzić.
Może polecialabym gdyby nie byly to 4 loty a jedynie 2. Chyba wybierzemy się jednak gdzieś bliżej.
 
reklama
Do góry