reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć dziewczyny i jak tam dziś nastroje chociaż odrobinę lepsze?
Mnie od wtorku męczy mega przeziębienie i w związku z tym że nie zażywam żadnych leków rozwija się i dziś jest już masakra i boje się za zarażę córkę, ale też boje się zażywać leki bo a nóż się z fasolką udało, i niby jutro 24 dzień cyklu (czyli tyle ile trwały moje normalne cykle) to może mogłabym zrobić test by wiedzieć co i jak ale z drugiej strony ten cykl w ciąży biochemicznej trwał 28 dni i skoro ten miałby się przedłużyć ot tak w związku ze zmianami hormonalnymi lub ciąża to i tak dziś nic nie wyjdzie bo będzie za wcześnie a z jeszcze kolejnej strony to wg lekarza owulacja niby powinna być między 7a10wrzesnia więc byłabym jakieś 9 do 12 dni po owulacji o ile była bo testy tego nie potwierdziły i sama już nie wiem co robić a domowe leczenie nic nie daje. A tak w ogóle to nie czuje się na ciążę piersi nie bolą i nic się nie dzieje. Ot taka zagadka na początek dnia.
Nie lekceważ przeziębienia. Lepiej zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj co ewentualnie możesz brać. Ja tak zaniedbałam sobie przeziębienie bo bałam się o fasolkę w maju. Nie poszłam do lekarza a później ciąża obumarła. Może to zbieg okoliczności, nie znam dokładnej przyczyny bo to był wczesny etap. Lekarz powiedział, ze przyczyn mogło być wiele np wada genetyczna lub infekcja. Do dziś sobie pluje w brodę ze nie poszłam z tym nigdzie bo się nie chciałam faszerować lekami.
 
reklama
Dzięki za pomysły, mleko z miodem i masłem już było to dziś muszę zrobić ten syrop z cebuli i czosnku i zobaczymy. Chociaż powiem Wam że te różne mikstury to dla mnie masakra do spożycia ale jak trzeba to trzeba.
Wiem, mi też staje w gardle, ale proponuję mieć coś naszykowanego do popicia i będzie łatwiej ;)
 
Nie lekceważ przeziębienia. Lepiej zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj co ewentualnie możesz brać. Ja tak zaniedbałam sobie przeziębienie bo bałam się o fasolkę w maju. Nie poszłam do lekarza a później ciąża obumarła. Może to zbieg okoliczności, nie znam dokładnej przyczyny bo to był wczesny etap. Lekarz powiedział, ze przyczyn mogło być wiele np wada genetyczna lub infekcja. Do dziś sobie pluje w brodę ze nie poszłam z tym nigdzie bo się nie chciałam faszerować lekami.
Słusznie. Bardziej się zaszkodzi ogólnym osłabieniem i stanem zapalnym organizmu niż jakimś lekiem dopuszczalnym nawet w ciąży.
 
Jaki powinien być progesteron w 1 d C?
20190919_130638.jpeg
 
Dni płodne zbliżają się wielkimi krokami a męża choróbsko łapie.. On zwarty i gotowy każdego dnia o każdej porze ale czy żołnierzyki nie zaczną kaszleć haha
 
reklama
Do góry