reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Zrobiłam test 10dc i taki wynik....hmm niemożliwe. Ale te testy z domowego lab tak mają.... ten 1 z wczoraj.
 

Załączniki

  • 1573753392024115561755962155670.jpg
    1573753392024115561755962155670.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 70
reklama
Jak dobrze widzę to już pozytyw. Ale jutro bym zrobiła jeszcze jeden z tym ze dzisiaj już bym się przytulala.[emoji846]
No właśnie też widzę...Ale dziwne to dla mnie bo cykle mam 30dniowe. No cóż będę robić dalej, ale dziś jak mój w nocy wróci z pracy to musi mnie obudzić i zadzialamy haha A ja z kolei o 5 do pracy wstaje, ale czego to się nie zrobi ;)
 
No właśnie też widzę...Ale dziwne to dla mnie bo cykle mam 30dniowe. No cóż będę robić dalej, ale dziś jak mój w nocy wróci z pracy to musi mnie obudzić i zadzialamy haha A ja z kolei o 5 do pracy wstaje, ale czego to się nie zrobi ;)
Dzialac dzialac. Pozytywny. Rozbawiły mnie te kubeczki.... Na co one są?
 
No właśnie też widzę...Ale dziwne to dla mnie bo cykle mam 30dniowe. No cóż będę robić dalej, ale dziś jak mój w nocy wróci z pracy to musi mnie obudzić i zadzialamy haha A ja z kolei o 5 do pracy wstaje, ale czego to się nie zrobi ;)
Może ten cykl będzie krótszy? Powtórz jutro test i jeśli będzie mocniejsza kreska to już nie rób bo będziesz zachodzić w głowę dlaczego testy owu pokazują pozytyw kilka a nawet kilkanaście dni.
 
Dzialac dzialac. Pozytywny. Rozbawiły mnie te kubeczki.... Na co one są?
Kubeczki na zatrzymanie spermy w sobie. Serio. 1 raz takie coś widziałam. Po stosunku zakładasz go i nasienie nie ma prawa wyleciec z Ciebie....hmmm dla mnie dziwne bo przy staraniach, po seksie lezysz powiedzmy z 20 minut. Czytałam ,że po 10 minutach plemniki są już tam gdzie być powinny. A Tu jakieś kubeczki....hehe
 
Może ten cykl będzie krótszy? Powtórz jutro test i jeśli będzie mocniejsza kreska to już nie rób bo będziesz zachodzić w głowę dlaczego testy owu pokazują pozytyw kilka a nawet kilkanaście dni.
Dzięki za odp. Niedawno w 14 dc wyszedł pozytyw,a z moja długością cyklu powinnam mieć ok 16 lub 17 dc A dziś dopiero 10. Trochę kluje jajnik, ale to jeszcze nie te objawy co zawsze...hmmm
 
L
Kubeczki na zatrzymanie spermy w sobie. Serio. 1 raz takie coś widziałam. Po stosunku zakładasz go i nasienie nie ma prawa wyleciec z Ciebie....hmmm dla mnie dziwne bo przy staraniach, po seksie lezysz powiedzmy z 20 minut. Czytałam ,że po 10 minutach plemniki są już tam gdzie być powinny. A Tu jakieś kubeczki....hehe
Ja wlasnie jestem ciekawa jak to jest. Ja ile bym nie leżała a leżę nawet z nogami do góry 15 minut i i tak wylatuje.
 
reklama
L

Ja wlasnie jestem ciekawa jak to jest. Ja ile bym nie leżała a leżę nawet z nogami do góry 15 minut i i tak wylatuje.
Bo to tak już jest. Myślę, że nie jestemy w stanie zatrzymać wszystkiego w sobie, ale najważniejsze, żeby tą ilość która nam potrzebna dotarła tam gdzie ma, w tym najważniejszy Ten Jeden :)
 
Do góry