reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Fiddlee powtórz test sobie za 3 dni albo w dniu spodziewanej @ kurde też bym najchętniej zrobiłam.

Czy zawsze jest plamienie implantacyjne?


Tak, już ustaliłam z mężem, że zrobię w piątek rano, jeśli dalej będzie taki nie pewny to w niedzielę bo w poniedziałek kończy mi się zapas duphastonu, więc od razu pojadę do lekarza niech sprawdzi czy cos widzi i przepisze dalej leki
 
reklama
Muszę Wam coś opisać. Właśnie była u mnie koleżanka, akurat tak się złożyło, że też z mężem się starają. W zeszłym roku poronila w 5 tyg. Aktualnie jest w 19dc, była na usg nerek, i lekarz pyta "A Pani to spodziewa się jakichs zmian w swoim życiu? bo ja coś widzę ale ja nie jestem ginekologiem" Test robiła ale wiadomo, że nie wyszedł jeszcze, jednak już się micha cieszy
 
Fiddlee powtórz test sobie za 3 dni albo w dniu spodziewanej @ kurde też bym najchętniej zrobiłam.

Czy zawsze jest plamienie implantacyjne?

Nie zawsze jest plamienie implantacjne podobno jakieś 25% kobiet je ma A większość nawet jak ma to nie zauważa bo bardzo często jest tak że występuje idealnie w dniu spodziewanej@ . Aj te nasze organizmy takie nieprzewidywalne
 
hej dziewczyny. Ja byłam wczoraj u gina. Martwiłam się moją podwyższoną prolaktyną. Ale powiedział, że badanie prolaktyny jest bardzo niepewne bo bardzo wiele czynników wpływa na jej podwyższenie - choćby niewyspanie przez badaniem. I jeśli nie ma się typowych dla niej objawów to należy się nie przejmować. Mam lekko podwyższone tsh (w normie dla kobiet bez ciąży) jednak wolałby je obniżyć. Dostałam hormony. Dzisiaj idę wykupić receptę. Powiedział, że największe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest 2 dni przed owulacją. Ponieważ w dniu owulacji komórka jest już osłabiona czy jakoś tak. W każdym razie mam nadzieję, że wiecie o czym mówię :) także trzymam za Was wszystkie kciuki. U mnie było przytulanie w dniu owulacji. To pierwsze podejście więc nie spodziewam się cudów. Jednak już po dwóch dniach od owulacji czuję dziwne bóle brzucha i w okolicach jajników i w pochwie. Nie wiem może to już przewrażliwienie i nie chcę się nastawiać ale jednak mam nadzieję :)
Ja z synem zaszła za pierwszym razem dwa dni przed owu także trzymam kciuki
 
Ja w pierwszej ciąży pamiętam że miałam plamienie implantacyjne a teraz to nie wiem nie pamiętam jak to było to 7 lat temu. I się nakrecam
 
nie wytrzymałam i dzisiaj zrobiłam test. zupełnie bez sensu. wiem. oczywiście dupa blada :/
Kochana, ja też dzisiaj znów zrobiłam test i nic. Ale nie ma się co denerwować. Jak widzę testy dziewczyn, które po terminie mają tak blada kreskę że jej prawie nie widać to czego się spodziewać przed terminem @ czekajmy spokojnie
 
reklama
Do góry