reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Testujcie dziewczyny:)
U mnie taka sytuacja jak na zdjęciu, czyli owulacja mniej więcej 12-36 godz? Jak bym miała strzelac kiedy była , to wczoraj, dziś już śluz lepki ..hmm chyba że właściwy głęboko schowany :)
 

Załączniki

  • IMG_20190328_171053.jpg
    IMG_20190328_171053.jpg
    792,5 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Super. Ja się zaopatrzylam w testy owu, dzisiaj przyszły jak tylko mi się skończy okres to zaczynam testować. Podobało mi się jak jedna z Was prowadziła obserwacje cyklu i wklejała sobie testy do zeszytu [emoji4] i chyba się za 4 cyklem udalo.
A i dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was piła olej z wiesiołka?
 
bez testów ciężko rzeczywiście określić ten moment, bo mam dziś 20 dc już a owulka przede mną..
oleju nie stosowałam. u nas pierwszy cykl starań.
 
Testujcie dziewczyny:)
U mnie taka sytuacja jak na zdjęciu, czyli owulacja mniej więcej 12-36 godz? Jak bym miała strzelac kiedy była , to wczoraj, dziś już śluz lepki ..hmm chyba że właściwy głęboko schowany :)
Negatyw. Musi być taka sama albo mocniejsza tzn bardziej zbliżona kolorem.
Ale już tuż tuż. Działaj juz jak najbardziej [emoji4] nie zaszkodzi [emoji12]
 
Super. Ja się zaopatrzylam w testy owu, dzisiaj przyszły jak tylko mi się skończy okres to zaczynam testować. Podobało mi się jak jedna z Was prowadziła obserwacje cyklu i wklejała sobie testy do zeszytu [emoji4] i chyba się za 4 cyklem udalo.
A i dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was piła olej z wiesiołka?
Baśka to testy z tego cyklu. Po prawej pisalam dni jak byly mocniejsze to robilam dwa dziennie z drugiego moczu i wieczorem [emoji3] i 20dc jak widać na zdjęciu pozytyw. Też bylam ciemna w tych owu.
Ja nie piłam ale sporo czytałam.
A jakie masz długie cykle, że chcesz od razu po @ testować ? [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry