reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Taki kalkulator znalazłam, więc wszystko chyba ok:)
 

Załączniki

  • Screenshot_20190327-133206_Chrome.jpg
    Screenshot_20190327-133206_Chrome.jpg
    233,1 KB · Wyświetleń: 64
reklama
@ się spóźnia. Dopiero drugi dzień. Ale pewnie dlatego bo zaczęłam brać euthyrox. Więc podejrzewam, że stąd te zmiany. Test robiłam wczoraj rano. Nawet cienia cienia nie było. A na betę nie mam nawet kiedy podjechać. I tak to
U mnie też się spóźnia, nie jestem na żadnych lekach. Ciekawe co to u Nas będzie [emoji6]
U mnie test na moje negatywny jest cień cienia ale bardzo jasny więc nie chce się cisnąć. Poczekam jeszcze dzien dwa i spróbuje na nowo [emoji6]
 
O to ciekawie się robi :) fajno dziewczyny:) zakładać wątek grudniowych mam hehe
U mnie dziś lub jutro miała być owulacja z USG. Dziś mnie kłuje jajnik ale nie ten prawy gdzie rośnie pęcherzyk a boli z lewej strony...hmm
 
O to ciekawie się robi :) fajno dziewczyny:) zakładać wątek grudniowych mam hehe
U mnie dziś lub jutro miała być owulacja z USG. Dziś mnie kłuje jajnik ale nie ten prawy gdzie rośnie pęcherzyk a boli z lewej strony...hmm
Moje koleżanki wg owulacji nie czują. Ja zawsze czuje właśnie kłucie w jajnikach. Ale najbardziej jednak sugeruje się śluzem.
 
Zrobiłam test owulacyjny , czy on można uznać za pozytywny? Na pewno wczoraj kreska była ledwo widoczna , nie do uchwycenia na aparat. Niby na opakowaniu kreska blada to test pozytywny. Czuje też brzuch delikatnie..
 

Załączniki

  • IMG_20190327_170604.jpg
    IMG_20190327_170604.jpg
    751,9 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_20190327_170311.jpg
    IMG_20190327_170311.jpg
    670,2 KB · Wyświetleń: 74
Zrobiłam test owulacyjny , czy on można uznać za pozytywny? Na pewno wczoraj kreska była ledwo widoczna , nie do uchwycenia na aparat. Niby na opakowaniu kreska blada to test pozytywny. Czuje też brzuch delikatnie..
Negatywny ale jak najbardziej sie zbliza wiec dobrze by było już zacząć starania. Ja robie test codziennie przed spodziewanym dniem aż bedzie pozytyw ale staramy się juz od bladziochow.
Testy owu z tego cyklu na zdjęciu. Plik wykryly w 20dc tzn,ze owu przychodzi za ok 24-36 h. Warto starać się 4 dni przed i do 2 po pozytywem.
BodyEditor_20190327_175418202.jpeg
 
reklama
Ja już po wizycie dziewczyny. Kolejna mam 2.04 :) okazuje się, że zewzględu na niski progesteron zarodek nisko się zagnieżdza dlatego mam takie bóle podbrzusza. Jutro mam zrobić jego poziom i ustalimy czy mam dalej brać 3 tabletki czy więcej. Ogólnie dobrze, przyrost bhcg ładny. Ja biorę jeszcze glucophage 850 2x dziennie i póki co do końca I trymestru, później będę miała krzywą robioną i jeśli wyjdzie ok to odstawiamy A jeśli źle to restrykcje dietowe jak przy cukrzycy i jakiś zamiennik leków.
 
Do góry