reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Nie wiem czy dobrze robie biorąc tą luteine mam dawkowanie 2x3 to dość spora dawka. A może tak być że gdzieś pomiędzy zaskocze i ta @ sie nie pojawi?
Jeżeli nie będziesz w ciąży to jak najbardziej w trakcie zażywania luteiny może pojawić się @ bo luteina ma za zadanie podtrzymać ewentualną ciążę A jeśli jej nie ma to wywoła okres.
 
reklama
to znaczy że bez okresu może być owu i moge zajść ? wyczytałam iż żeby była pewność to trzeba sie "szurać" najlepiej co 2 dni to nie przegapisz niczego
 
to znaczy że bez okresu może być owu i moge zajść ? wyczytałam iż żeby była pewność to trzeba sie "szurać" najlepiej co 2 dni to nie przegapisz niczego
Nie mając okresu i mieć owu? Nie słyszałam o tym nigdy. Ale jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Z tego co mi wiadomo jeśli nie ma się okresu to owu nie występuje.

A Ty nie masz okresu? Ile czasu już?
 
Nie wydaje mi sie zeby owu mogla wystapic bez okresu. Bo okres to zluszczanie sie endometrium a to znow jest scisle zwiazane z progesteronem I obumarciem cialka zoltego ktore powstaje
Podczas owulacji.
 
reklama
Do góry