reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o dziecko

Weronika110

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2022
Postów
19
Hej. Mam 23 lata i staramy się z mężem o dziecko od grudnia, ze zdrowiem jest okej, ginekolog powiedział że ze mną jest w porządku, mąż też jest zdrowy. Wkurza mnie już to czekanie gdyż bardzo chciałabym zajść w tą ciążę. Powiedzcie mi dziewczyny bo może coś nie tak robię, kochamy się przed owulacją jakieś 3 dni i w czasie owulacji i po, czy coś robimy nie tak ? Czy po prostu mamy tylko czekać na złoty strzał 😁 teraz owulację mam 12 czerwca czyli te 2,3 dni mamy się kochać przed ? Bo po prostu oszaleje
 
reklama
Hej. Mam 23 lata i staramy się z mężem o dziecko od grudnia, ze zdrowiem jest okej, ginekolog powiedział że ze mną jest w porządku, mąż też jest zdrowy. Wkurza mnie już to czekanie gdyż bardzo chciałabym zajść w tą ciążę. Powiedzcie mi dziewczyny bo może coś nie tak robię, kochamy się przed owulacją jakieś 3 dni i w czasie owulacji i po, czy coś robimy nie tak ? Czy po prostu mamy tylko czekać na złoty strzał 😁 teraz owulację mam 12 czerwca czyli te 2,3 dni mamy się kochać przed ? Bo po prostu oszaleje
Albo ginekolog i zrób monitoring owulacji, bo możliwe, że do niej nie dochodzi. Bie każdy cykl jest owulacyjny. Albo próbuj z testami owulacyjnymi na początek ok 5 dni przed terminem owulacji, ktory podałaś. Apka pokazuje statykstykę cyklu 28 dniowego, a tak naprawdę nie napisałaś ile wynoszą u Ciebie te cykle.
 
Cykle wynoszą u mnie 28 dni, owulacja jest gdyż jestem pod opieką ginekologa i według badań wszystko jest okej
 
Hej, napisze ci ze dwie pierwsze ciąże to były niespodzianki ale o trzecia ciążę staraliśmy się rok byliśmy w szoku, że się nie udawało.... Zdrowi wszystlo z nami ok a nie wychodziło, dopóki nie dałam se spokoju, stwierdziłam No cóż nie jest nam dane wyluzowałam i pyk udało się teraz córeczka ma roczek :) Dużo psychika robi blokuję nawet gin mi to mówił..
A sposoby które mogą pomóc są różne, po stosunku robić przez jakiś czas świece tak gdzieś słyszałam czytałam, są różne suplementy, herbatki i inne takie
 
Hej, napisze ci ze dwie pierwsze ciąże to były niespodzianki ale o trzecia ciążę staraliśmy się rok byliśmy w szoku, że się nie udawało.... Zdrowi wszystlo z nami ok a nie wychodziło, dopóki nie dałam se spokoju, stwierdziłam No cóż nie jest nam dane wyluzowałam i pyk udało się teraz córeczka ma roczek :) Dużo psychika robi blokuję nawet gin mi to mówił..
A sposoby które mogą pomóc są różne, po stosunku robić przez jakiś czas świece tak gdzieś słyszałam czytałam, są różne suplementy, herbatki i inne takie
Właśnie powiem ci że ostatnio cały czas o tym mówię i myślę, może faktycznie muszę wyluzować i kochać się wtedy kiedy ochota ☺️
 
Hej. Mam 23 lata i staramy się z mężem o dziecko od grudnia, ze zdrowiem jest okej, ginekolog powiedział że ze mną jest w porządku, mąż też jest zdrowy. Wkurza mnie już to czekanie gdyż bardzo chciałabym zajść w tą ciążę. Powiedzcie mi dziewczyny bo może coś nie tak robię, kochamy się przed owulacją jakieś 3 dni i w czasie owulacji i po, czy coś robimy nie tak ? Czy po prostu mamy tylko czekać na złoty strzał 😁 teraz owulację mam 12 czerwca czyli te 2,3 dni mamy się kochać przed ? Bo po prostu oszaleje
Ja powiem z własnego doświadczenia, z pierwsza ciąża zaszaleliśmy przez tydzień codziennie. Z drugą ( aktualnie 20 TC) złoty strzał ( wystarczył raz) tak wyszło, że w tym miesiącu doszło do zbliżenia tylko raz.
 
reklama
Hej, napisze ci ze dwie pierwsze ciąże to były niespodzianki ale o trzecia ciążę staraliśmy się rok byliśmy w szoku, że się nie udawało.... Zdrowi wszystlo z nami ok a nie wychodziło, dopóki nie dałam se spokoju, stwierdziłam No cóż nie jest nam dane wyluzowałam i pyk udało się teraz córeczka ma roczek :) Dużo psychika robi blokuję nawet gin mi to mówił..
A sposoby które mogą pomóc są różne, po stosunku robić przez jakiś czas świece tak gdzieś słyszałam czytałam, są różne suplementy, herbatki i inne takie
Bez obrazy: gowno prawda. Nigdy nie odpuściłam a właśnie jestem w 6 tygodniu ciąży. To jest trochę statystyka: albo zaskoczy albo nie.
 
Do góry