reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Witam dziewczynki sie wieczornie
spedzilismy prawie caly dzien w miescie na zakupach,tzn pojechalismy o 11 jak Emily wstala i wrocilismy o 5,wykapalismy mala i zasnela.Wzielismy wozek ze soba i mala przespala cale zakupy.Troche balismy sie jak wyjdzie wyjazd na takie zakupy ale mala spisala sie na medal i bylo tak samo jak kiedys we dwojke tylko ze z wozkiem,mielismy przynajmniej gdzie torby wkladac,nie trzeba bylo nosic:biggrin2:Niestety wszystko bylo super tylko nie pogoda,przepadalo caly czas,dobrze ze mielismy folie przeciwdeszczowa na wozek.Wrocilismy do domu i trzeba bylo kaloryfery wlaczyc bo tak zimno_Okropnie chocby znowu jesien:no:
Myszko no niestety tak w De tu juz jest.Wola jakos okrezna droga isc.Ale super ze AOK rowniez zaplaci ci szczepionke,bo po co placic,tzn no musisz wydac kase ale potem przynajmniej oddaja.To kiedy idziesz szczepic,ja mysle ze w przyszly poniedzialek,bo wtedy bedzie miala Emily skonczone 6tyg
Martoocha ale zazdroszcze ci takich fajnych pierwszych mocniejszych ruchow.Chcialabym znowu to poczuc ale narazie poczekamy jeszcze troche
Wikama no niestety moja tesciowa juz jest starsza ale chociaz odrobine radosci bym oczekiwala.M jest ich najmlodszym synem,ale nigdy niemoglismy na nich liczyc wiec czego oczekiwac.Ciekawe co powiedza jak powiemy im w lipcu o weselu,ale napewno nic i tak musimy liczyc na siebie
Ona to ma no to czekamy na wiadomosci z porodowki,moze juz na dniach:-)
Marcela,Magda co u was?
Zapominajko a jak u ciebie mala?byliscie juz u pediatry sie wazyc?
 
Ostatnia edycja:
aaa ja doczytam was jutro, bo wpadlam tylko na sekunde dac znac, ze zyje :-p zrobiłam zakupy wyprawkowe, a pozniej grill u znajomych, bo tata kolezanki wyjechal i miala wolna chate heh jestem wniebowzieta ich domem.. no piekny!! jej tata mieszka sam, a dom ma ponad 300m2 i pieeeekny ogrod!!!! jestem w szoku, ze jedna osoba i to w dodatku facet umie tak zadbac o dom, jest cudownie urzadzony!! ale mi się taki zamarzył ahhh nawet sala do bilarda, ping ponga i ćwiczeń no boskoooooooooooo
 
Karo ja Ptysię ważyłam u przyjaciółki teściowej w piekarni. Prawie 4 kg już ma.

Nanu z Iggym podobnie miałam. Pierwsze miesiące były bardzo trudne.
 
Hej Kochane!
popelnilam wczoraj olbrzymi błąd , a po nim przypomniałam sobie dlaczego nie jadałam już niż nic po 18/19. A mianowicie zrobiliśmy sobie z rodzinka wieczór filmowy bo Wiki jutro wyjeżdża i chcemy już ja nastroić zabawowo i pospędzać z nią jak najwiecej czasu i przy filmie każdy z nas miał jakiś smakołyków, ja "sanbajtsy"! Jak je zjadłam popijając dietetyczne colą to po kilku chwilach Liliana tak zaczęła szaleć, ze myślałam ze chce opuścić swój wygodny domek kopniakiem i wyjdzie mi przez pępek! Także przez pól filmu wiłam sie z bólu! Oczywiście poźniej nie mogłam spać i suszylo mnie strasznie! A wiadomo jak sie w nocy pije to sie tez w nocy biega do kibelka. Tak wiec spałam około 4/5 godzin z 10 przerwami na siku... Ach jak żałuje, że wieczorem nie zjadłam chociażby jakiś żelków zamiast tych słonych ciasteczek!

Zapominajko weszłam na Twoja stronkę i jakie tam masz super fotki! No i zaczynam sie zastanawiać czy to imię Matylda nie noszą same ślicznotki wiec może i my powinnismy tak dać swojej Malutkiej ;)! A Iggy jaki opiekuńczy brat! Ciekawa jestem jak zareagował jak zobaczył siostrę po raz pierwszy? No i jak było w przychodni?

Ewcik jak sie czujesz po swoich cało tygodniowych pracach? :*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Halo kobietki!
Co u Was? Jak pogoda? Tak pusto to już dawno niebyło!
 
Ostatnia edycja:
Matylda śpi, S też padł, mama pojechała.... my po spacerku i obiadku, mieszkanie ogarnęłam na szybko.
S jutro do pracy wiec czeka mnie pierwszy cały dzień sam na sam z Matylda. Mam nadzieję że sobie poradzimy we dwie;)

Rano dziś stanęłam na wadze i stwierdziłam że chyba w miarę idzie.... zostało mi 1,5kg do wagi sprzed ciąży (czyli 9 już zeszło). Tyle że ja 10 dodatkowych chcę zrzucić więc i tak sporo pracy przede mną...
 
Ostatnia edycja:
Zapominajko weszłam na Twoja stronkę i jakie tam masz super fotki! No i zaczynam sie zastanawiać czy to imię Matylda nie noszą same ślicznotki wiec może i my powinnismy tak dać swojej Malutkiej ;)! A Iggy jaki opiekuńczy brat! Ciekawa jestem jak zareagował jak zobaczył siostrę po raz pierwszy? No i jak było w przychodni?

Ewcik jak sie czujesz po swoich cało tygodniowych pracach? :*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Halo kobietki!
Co u Was? Jak pogoda? Tak pusto to już dawno niebyło!

Powiem ci, że reakcja była super. Jakaś babka w poczekalni się rozpłakała ( ja zresztą też.

Matylda śpi, S też padł, mama pojechała.... my po spacerku i obiadku, mieszkanie ogarnęłam na szybko.
S jutro do pracy wiec czeka mnie pierwszy cały dzień sam na sam z Matylda. Mam nadzieję że sobie poradzimy we dwie;)

Rano dziś stanęłam na wadze i stwierdziłam że chyba w miarę idzie.... zostało mi 1,5kg do wagi sprzed ciąży (czyli 9 już zeszło). Tyle że ja 10 dodatkowych chcę zrzucić więc i tak sporo pracy przede mną...

Nanu będzie dobrze!!!
 
Witam się po śniadanku i już sama w domu :(! M. zawiózł właśnie Wiki do szkoły, po 7 mają już jechać! No i teraz muszę znaleźć sobie dużo zajęć bo inaczej będę non stop myślała co ona robi, gdzie jest, czy nie jest smutna etc. Ale byłam dzielna! Jak wychodziła to sie przytulilyśmy kazalam jej dać czadu i bawić sie dobrze, chociaż łzy w oczach miałam to ona tego niezauważyła i jeszcze dzielnie stałam i machalam jak jechała autkiem! Kurcze a teraz stres odnośnie autokaru, ach...

Nanu dobrze Ci idzie z tą wagą! Teraz pij dużo wody, jedz dużo warzyw i owoców oraz gotowany drób i nim sie obejrzysz to spadnie z ciebie ta niechciane dycha :)! No i powodzenia w dzisiejszym dniu: sam na sam z Matyldą! Na pewno będzie super!

Zapominajko to musiał być extra wzruszajacy widok! Ciekawa jestem jak Wiki zareaguje na Liliane :)!

Mam nadzieje, że z resxtą kobitek wszystko ok? Hej pobudka!!!!!
 
Ja juz tez obudzona, bo mezulek wczesniej wstal.

Wikama spokojnie, Wiki na pewno da czadu, a chyba daleko nie pojechala no nie?

Nanu to powodzenia w dzisiejszej opiece :)

A mnie cos kurde brzuch boli, mam wrazenie ze to jelitka, a jak zmieniam pozycje to w pachwinie nagle taki przeszywajacy bol :/ zrobie pranie, obiad i tyle na dzisiaj..

Mamuski jak tam maluszki wasze?
 
reklama
Izuniu no właśnie dość daleko! Jedzie przez Kraków do Poronina! Wiec kawał drogi :/! Pocieszajace jest to ze jedzie z klasą, wiec i z rodzicami można sie kontaktować i z wychowawcą! Kurcze zawsze mi sie wydawało ze im dziecko większe tym mniejszy stres a to jest chyba odwrotnie :/! A co do bólu brzuszka to rzeczywiście może musisz odpocząć? A co robiłaś w weekend? Nie robiłaś za dużo? Teraz ja szyjka Ci sie nie skraca to fajnie że wiecej sie ruszasz, ale należy pamiętać ze wszystko wolno ale stopniowo i z tylu głowy trzeba mieć zakodowane, że ciagle JESTEŚMY W CIĄŻY ;)!
 
Do góry