reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Mam nadieję, że się uda choć om jest dosyć konsekwentny... ale jak wszystko będzie ok pod zględem ginekologicznym to będę walczyć jak lwica ;) dla mnie pól roku to poprostu strata czasu, a ja już chcę tulić moje maleństwo a nie czekać :)
 
to zależy jakie leki brałaś hormonalne - po niektórych trzeba 1/2 roku ze względu na kumulację w tkance tłuszczowej- bo we krwi to ich nie ma bo są zmetabolizowane przez wątrobe.
Najczęściej leki leczące endometriozę takie są.
A zwykłe hormony wg mojego gina można odrazu ( antykoncepcja) - lekarz akademicki specjalista od antykoncepcji - choć ja bym była ostrożna i odczekała ze 3 miesiące.

Ale wiem co przeżywasz bo sama walczyłam dał mi w maju Hormony na uregulowanie pracy jajników i likwidację torbielki na 3 miesiące i ponieważ po miesiącu się nic nie zmieniło torbiel pękła to wywalczyłam z nim że już nie będe brała- zgodził się ale powiedział że mam mu nie zawracać głowy :laugh: :laugh: i przyjść w ciąży i tak się starm istaram istaram .......i pewnie go będę musiała odwiedzić bo narazie nic
 
Anusieńka ja na razie nie biorę żadnych hormonów, nic. Czekamy na wyniki badań genetycznych. Ja byłam na "przeglądzie" po zabiegu 2 tygodnie temu i wszystko jest ok. Ale teraz zasiałaś we mnie wątpliwość i stąd mam pytanko: czy zawsze po łyżeczkowaniu trzeba brać hormony?? Bo ja jestem kompletnie zielona :(
A mamusiami zostaniemy na bank :) :) :)
 
monia 100 ja brałam hormony z powodów innych niż poronienie.
Także nie wiem moja koleżanka po poronieniu ale w 3 tyg. dostała duphaston- to chyba zależy od organizmu i gina.Zapytaj jeśli masz wątpliowści.
 
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi, trochę mnie uspokoiłyście. Teraz nie mogę o nic zapytać mojego gina bo wyjechał na 2 tyg do Londynu, ale jak wróci to wszystkiego się dowiem.
Dzięki :) :) :)
 
reklama
Do góry