reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Justys wspaniale że wszystko dobrze :) gratuluję córci!

Inezka trzymam kciuki bo jak widać nadzieja jest spora :) a idziesz na betę ?
Chcialam isc na bete ale u mnie wyniki z bety sa na drugi dzien a jutro niedziela i w weekend majowy 1-3 labolatorium nieczynne wiec i tak do czwartku musze czekac [emoji20]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis przyszła @ wraz z nią załamanie pogody[emoji23].Pada dzis niemiłosiernie i zimno. Dzis pierwszy dzień weekendowego remontu [emoji4] malowanie kuchni i przed pokoju do niedzieli z M musimy się wyrobić, bo jutro jego urodziny i przyjdą goście i trzeba po szykować jedzenie. Dziś z M działamy na 100% [emoji4]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba dzisiaj nikt czasu nie ma [emoji6][emoji6][emoji6] a Ja dzisiaj z Mężem i teściową małą imprezkę sobie robimy i pijemy za wszystkie Staraczki [emoji16][emoji16][emoji16] także przyszły miesiąc jest nasz Dziewczyny [emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez się relaksuje :) zaczynam tygodniowy urlop wiec odpoczywam od wszystkich zmartwień. Jestem juz po owulacji raczej wiec teraz musze tylko czekać ale jestem nawet spokojna wiec może to dobry znak.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od wtorku wracam do pracy po miesięcznym chorobowym. I cieszę się że już wracam bo siedzenie w domu to nie dla Mnie [emoji38] to trzymam kciuki by ten miesiąc okazał owocny [emoji4]ja jestem 14 dni pp i mierzę temperaturę (tak dla pewności)ale narazie cisza. Hormony wróciły już do normy. Lekarz mówił, że dlatego ponieważ była to wczesna ciąża 5tc. Także zobaczymy jak to dalej się u nas potoczy[emoji4] Mąż ma nadzieję i to wielką że w Maju na naszą rocznicę ślubu będzie niespodzianka [emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@aneta mam nadzieje ze ten maj będzie szczęśliwy. Jak mam 15dc wiec niedługo po urlopie mam nadzieje ze zobaczę te upragnione dwie kreski i tym razem szczęśliwie przebrne do 9mies. Ale nie spinam się.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Paula życzę Wam z całego serca by pokazały się dwie kreseczki. A potem te 9miesiecy to już poleci jak z górki [emoji6][emoji6][emoji6] Ja miałam zawsze nieregularne miesiączki tak do 45d. Ale taka po prostu Moja uroda jak to Mówi Mój lekarz [emoji16] także podejrzewam, że o ile przyjdzie owulka to pod koniec przyszłego tygodnia [emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry