reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Właśnie zapisalam sie do gin na dzisiaj co prawda nie do mojego bo nie ma szans ale sprawdze co się dzieje :)bo stres mnie zżera :(

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze zrobiłaś. Będziesz chociaż wiedziała na czym stoisz. Miejmy tylko nadzieję że będzie na tej wizycie miła niespodzianka [emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem juz po polowkowym.
Dziewczynka potwierdzona w 100%[emoji173]
Wazy 400g. I jest wieksza o tydzien niz wychodzi z OM. Wszystkie parametry w normie[emoji5][emoji173]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
No to tak jestem po wizycie macica rozpulchniona scianki mają 13.6mm a na @ osiagaja max 12mm i jest pecherzyk malutki 3.3mm wiec jest nadzieja ;) za tydzien powtórka usg

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
No to ślicznie [emoji7][emoji7][emoji7] piękna wiadomość [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to tak jestem po wizycie macica rozpulchniona scianki mają 13.6mm a na @ osiagaja max 12mm i jest pecherzyk malutki 3.3mm wiec jest nadzieja ;) za tydzien powtórka usg

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
No i jeszcze jedno masz pewność, że dochodzi do owulacji i pęcherzyka pęka i endo ładne też.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry