reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Sprobuj pic jeszcze siemie lniane.

f2w3yx8d8eesu797.png
A można je pić w każdym dniu cyklu ? Czy w którymś momencie trzeba przestać? Bo ja od czasu poronienia nie wiem kiedy mam dni płodne wszystko mi się poprzestawialo

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A można je pić w każdym dniu cyklu ? Czy w którymś momencie trzeba przestać? Bo ja od czasu poronienia nie wiem kiedy mam dni płodne wszystko mi się poprzestawialo

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Czytalam na necie, ze mozna pic caly czas, ze poprawia sluz plodny. To jest zwykly len, wiec mysle, ze nie ma do tego przeciwskazan. Czytalam jeszcze o oleju chyba z wiesiolka, ale pewna nie jestem jaka to nazwa. Jego pije sie podobno od 1 dnia okresu chyba do owulacji. To musialabys sobie juz gdzies dokladnie doczytac.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Czytalam na necie, ze mozna pic caly czas, ze poprawia sluz plodny. To jest zwykly len, wiec mysle, ze nie ma do tego przeciwskazan. Czytalam jeszcze o oleju chyba z wiesiolka, ale pewna nie jestem jaka to nazwa. Jego pije sie podobno od 1 dnia okresu chyba do owulacji. To musialabys sobie juz gdzies dokladnie doczytac.

f2w3yx8d8eesu797.png
Ja biorę tabletki z olejem z wiesiołka. I tak racja Go się bierze tylko do cyklu. Ktoś pisała, że siemię lniane pomaga przy odbudowie endo. I wczoraj znalazłam trochę o tym w necie. I faktycznie nawet przy endometriozie. Bo zawiera jakiś składnik który przy endo dostaje się w hormonach

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę tabletki z olejem z wiesiołka. I tak racja Go się bierze tylko do cyklu. Ktoś pisała, że siemię lniane pomaga przy odbudowie endo. I wczoraj znalazłam trochę o tym w necie. I faktycznie nawet przy endometriozie. Bo zawiera jakiś składnik który przy endo dostaje się w hormonach

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Miało być tylko do Owulacji [emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytalam na necie, ze mozna pic caly czas, ze poprawia sluz plodny. To jest zwykly len, wiec mysle, ze nie ma do tego przeciwskazan. Czytalam jeszcze o oleju chyba z wiesiolka, ale pewna nie jestem jaka to nazwa. Jego pije sie podobno od 1 dnia okresu chyba do owulacji. To musialabys sobie juz gdzies dokladnie doczytac.

f2w3yx8d8eesu797.png
Dzięki poczytam sobie i może się zdecyduje na te siemię lniane :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No cóż mój test z porannego moczu taki sam jak ten z środy slaba druga kreska wiec marne szanse :( ale dopóki nie ma @ jakaś szansa jest a to juz 3 dni po terminie

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 3 dni po terminie miałam blada kreskę, więc kochana trzymam kciuki [emoji110] oby ta Głupia małpa nie przyszła :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marta super, że wszystko dobrze :) niepotrzebnie się martwiłaś :)

Baslan wspaniałe wiadomości! Gratuluję córeczki :)

Inezka idź na betę najlepiej, jak już jesteś po terminie @ to jest nadzieja :)

Zaneta ile dni po owulacji badałaś ten progesteron? Prawidłowo-7-8 dni po? Bo normy podajesz dla fazy owulacji a nie fazy lutealnej (a jeśli badałaś w tych dniach co piszę to jest właśnie faza lutealna :)) W jakich jednostkach masz wynik? Bo to też ma znaczenie :)
 
reklama
Marta super, że wszystko dobrze :) niepotrzebnie się martwiłaś :)

Baslan wspaniałe wiadomości! Gratuluję córeczki :)

Inezka idź na betę najlepiej, jak już jesteś po terminie @ to jest nadzieja :)

Zaneta ile dni po owulacji badałaś ten progesteron? Prawidłowo-7-8 dni po? Bo normy podajesz dla fazy owulacji a nie fazy lutealnej (a jeśli badałaś w tych dniach co piszę to jest właśnie faza lutealna :)) W jakich jednostkach masz wynik? Bo to też ma znaczenie :)
Wydaje mi się ze owulacje miałam 18dc bo test owulacyjny był pozytywny
Moje wyniki były takie
13.150ng/ml
Faza pęcherzyka-0,057-0,893ng/ml
Faza owulacyjna-0,121-12,0ng/ml
Faza lutealna-1,83-23,9ng/ml
Ja to się na tym nie znam
A badanie robiłam we wtorek 25.04
 
Do góry