reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, przeziębienie, kiedy zrobić Beta HCG?

Dołączył(a)
20 Luty 2023
Postów
7
Dziewczyny, zaczynam świrować.
Zaczęliśmy się starać o dzidzię od tego cyklu, testy owulacyjne przez 4dni coraz ciemniejsza kreska (najciemniejsza 10.02) następnie zbladła. Przez te kilka dni w okolicach owulacji działaliśmy z mężem.
No i teraz już nie mogę się doczekać żeby się dowiedzieć czy się udało czy nie. Dodam, że od 3 dni jestem strasznie przeziębiona ale za bardzo nie chcę brać leków bo nie chcę zaszkodzić maleństwu jeśli okaże się, że się udało. Tak więc test dziś ujemny ( 9 dzień po domniemanej owulacji). Zastanawiam się czy jest sens zrobić beta HCG no w 11-12 dniu po owulacji ? Czy czekać do terminu miesiączki ? Będzie to około 14-15 dzień po owulacji. A obecnie kaszel katar i ogólne rozbicie bardzo mi dokuczają. Pozdrawiam ☺️
 
reklama
Test badz bete wykonaj w okolicy planowej @.Powinnas leczyc przeziebienie, bo choroba źle może wpłynąć na późniejszy etap ciąży. W trakcie ciąży też może zdążyć się przeziębienie i trzeba je leczyć
 
W poprzednim wątku dodałaś, że jesteś bardzo niecierpliwa i do tego się odniosę - lepiej poczekać do terminu @, żeby mieć jak największą pewność wyniku. Zrobisz betę teraz, wyjdzie negatywna i będziesz się ZADRĘCZAĆ, że na pewno za wcześnie i dlatego nie wyszła.
A cierpliwość radzę zacząć ćwiczyć, bo ciąża i macierzyństwo to naprawdę ciężka szkoła życia.
 
Dziękuję, za odpowiedzi.... Tak wiem wiem, że to będzie wymagało cierpliwości. Dziś test Pink znów negatywny ehhh, a infekcja nie odpuszcza 🥺
 
Aktualizacja: przewidywany termin @ w sobotę, ale zostałam zaskoczona i zaczęła się dzisiaj. Dla pewności jutro oznaczę będę ale nadzieja, że tym razem się udało odeszła 🤷🏼‍♀️
 
Właściwie, to rano dostałam taki bardziej podbarwiony śluz i myślałam że to @ bo zawsze tak mi się zaczyna. Ale ustało i teraz nie mam pojęcia o co chodzi. Zaobserwuje co będzie się działo jutro.
 
reklama
Do góry