reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

]Ide spac,bo myslałam ze sobi z kims popisze a tutaj pustk\\:sorry:[/Q


Ide luli bo M będzie zły że znowu przy kompie siedzę a nie z nim tylko 2 godziny sie dziennie widzimy a w tym ja godzinę przy kompie nio to Dobranoc


Miłej nocki MADZIU papapa
 
reklama
Dziewczyny a z ilu sie pije ten wywar z ziół? i trzeba o określonej godzinie i czy on działa tez na śluz?

ja pije zazwyczaj wieczorkiem miedzy 20-23.00 jakos tak wychodzi.. ale dzis jeszcze nie pilam bo niedawno od kuzyna wrocilam.. wsypuje 1 łyczeczke ale taką bardzo czubatą do kubka i zalewam jak 200ml.. czyli niepelny kubek jakby na szklanke..
 
olaboga, rzeczywiscie cos zle sie dzieje na watku, straszna cisza tutaj. wszystkei w krzakach siedza czy juz sie wcale nie pojawiaja??
Ja melduje ze bylam dzis na wizycie i wszytsko jest ok. Tzn od wczoraj mam delikatne plamienia znowu i mam sobie w zwiazku z tym jeszcze polezec i zapodac progesteron dowcipnie i powinno przejsc. Wczesniejsze plaminia byly spowodowane tym z elozysko nie bylo kompletnie przytwierdzone, ale teraz sie zasklepilo i wszystko jest ok. Dzidzia ma 2,5 cm tanczy sobie jeszce bez nozek ale i tak juz wywija, ma wielka glowke i prawie tak samo duzy tylek:-)

Widze ze trzeba by zaaranzowac jakas fajna klotnie zeby sie cos rozkrecilo. To moze was sprowokuje. UWAGA: wypilam dzis lyk wina.

Ok teraz mozecie na mniej najechac :-):-D a tak serio krejzolki to gdzie jestescie???? Jak Hanka nie wroci to kiepsko tu bedzie?? gdzie jest Marzenixxx? Zajaczek wyjechal i taka tu cisza:-(
Eloł,heloł Makaronku :-D
Leż ,leż kochana jak trzeba i ile trzeba :tak: fajniutko,ze wszystko z bobaskiem w porządku oby tak dalej.
Acha!mam nadzieję,że wiko smakowało ;-)
 
Hejka.Ja juz dzisiaj jestem sama,moja siostrzenica do domku jechała,cały dzien bede siedziała w domu,nie mam checi nigdzie chodzic.Normalnie prwie nikogo tu niema.
 
ja się witam i pytam: a gdzie Zaniepokojona? Olesia? Marzenix? Andzia? Kropeczka? Olica? no i cała reszta?
Sama jestem mega zajęta, ale wpadam od czasu do czasu....
DO raportu dziewczyny!
Nektarynka -masz jakieś wieści od Kroptusi?
 
reklama
ja się witam i pytam: a gdzie Zaniepokojona? Olesia? Marzenix? Andzia? Kropeczka? Olica? no i cała reszta?
Sama jestem mega zajęta, ale wpadam od czasu do czasu....
DO raportu dziewczyny!
Nektarynka -masz jakieś wieści od Kroptusi?
Bernatka walczy z przetworami
Olesia w pracy
Marzenix zapewne lutuje,bo terminy gonią
Reszta co tam u Was?
 
Do góry