reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Ola, wszystkiego co najwspanialsze, radości, spokoju i spełnienia wszystkich marzeń :-)

Oleńko - wszystkiego najlepszego i cudownej fasolki urlopowej;-)

Olu PM
Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens.
Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło.
Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie.
A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.

Stol lat!!!!!!!!!! sto lat!!!!!!!!!!!!!

OLu
454cp35bg5.jpg


Dorosłości to namiastka gdy nadejdzie "osiemnastka", śmiało ściągaj swój pas cnoty, chłopcy wezmą Cię w obroty, tańcz od rana do wieczora na skrupuły przyjdzie pora, by Cię nie dopadły gary i ględzący wciąż mąż stary!

Oleńka - wszystkiego najlepszego... spelnienia marzeń wszelakich....
.

Oleńko wszystkiego co najpiekniejsze ci życze!!! :**************

Olu wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, fasolki pod serduszkiem i spokoju ducha.

Olu wszystkiego NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!

przesliczne misie i superowy wierszyk,wiec nie bede nic wymyslac,po prostu dolaczam sie do zyczen!!!!Buziaki i wszystkiego naj naj naj Olu!!!!

1. Ola PM. wszystkiego naaaaaaaj!!!!!!!!

:-)Olu niewazne ile konczysz lat,czeka na Ciebie cały świat.Czasu nie marnuj zyj na całego,z całego serca życzę Ci tego!!!!!!!!!!!!!!!

OLA - wszystkiego najlepszego!
1838_mty_kwiatek.jpg


OLEŃKO



Uśmiechu w każdej sekundzie,
radości w każdej minucie,
przyjaźni w każdej godzinie,
szczęścia każdego dnia,
miłości przez całe życie!!!



no to i ja dołaczam sie do życzen dla Oli! Spelnienia marzen przede wszystkim :)

PIĘKNIE DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA PAMIEC I ZYCZENIA URODZINOWE..NIE WIEM KIEDY UDA MI SIE WSZYSTKO NADROBIC TO CO NAPISALYSCIE - STAROSC NIE?? :)))

NA WESELU BYLO BOSKO..WYBAWIŁAM SIE ZA WSZYSYSTKIE CZASY!
URLOP PIERWSZA KLASA..DZISIAJ WROCILISMY, PRALKA CHODZI..BYC MOZE JUTRO WYJEDZIEMY JESZCZE NA MAZURY NA WEEKEND,.OKAZE SIE..

ZAUWAZYLAM ZE ROZMAWIALYSCIE O DEPILACJI I GOLENIU..JA SYTOSUJE JEDNORAZOWKI CO DRUGI DZIEN..TYLKO RAZ W ZYCIU SPROBOWALAM PLASTRÓW VEET DO DEPILACJI I SIE PRZYKLEILAM DO NICH REKA..NIE PYTAJCIE JAK ALE UDALO SIE..A BOL NIESAMOWITY WIEC NIGDY WIECEJ!

CALUJE CIEPLUTKO I WRACAM DO NADRABIANIA..
 
reklama


Aaaaaa i najwazniejsze..
Kroptusia urodzila.. po 30 godzinach skurczy i przekleciu męza i szpitala dzis o 7.20 urodzila ważącego 3750gram i mierzącego 56cm Kacperka.. jest slicznym chłopcem i oczkiem w głowie wielu osob :-) Kroptusia lezy na pooperacyjnym poniewaz byly komplikacje i zakonczyło się to CC, była operowana przez 3 lekarzy ale z małym wszystko ok.. Mały juz ssie cyce :-)
Pozdrowienia od naszej dzielnej Kroptusi

huraaa huraaa...wiedzialam ze jak wroce to Kacperek juz bedzie na swiecie!

Cześć dziewczynki @ oczywiscie dzisiaj zamienila sie na miesjca z budzikiem :no:
mozecie puscic kciuki! :no: nie wiem co jest nie tak ... czy moze armia ... moze za krotla fl .. a moze brak szczescia ?

no ja cie ....
martynko czekam na dobre wieści!
czesc dziewczynki ale tutaj pusto dzisaj chcialam wam tylko napisac i ja ze znikam z tego watku niestety nie bede juz walczyc o malenstwo dzis moj maz oswiadczyl mi ze odchodzi powoid nie chce zebym zostala matka jego dziecka ma mnie glebojko gdzies i tyle a tyle sie na czekalam a on poprostu nie chce miec dziecka ze mna wszystko bylo okej i nagle takie slowa no nic kochane nie mam sily dluzej pisac starajcie sie dalej i obyscie za niedlugo byly szczesliwe z dzidzia pod serduszkami:(
no co za kutas wredny!niech mu zgnije za karę!
Hejka!!
Asiq ma w sobie fasolkę:-):-):-)

o jejku o jejku!! jak cudownie!!!!

Hanka - trzymam kciukasy!!!!
 
Do góry