reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Madzia HEJ! :) Pamiętasz mnie z marcówek?? ;) JAk tam Bartuś, co z tą operacją? Widze że chyba się udała :) Słodki jest :)


Hejka:)Pewnie ze Cie pamietam.Operacja udała sie Nasz mały czorcik łobuzuje ładnie raczkuje i stawia pierwsze kroczki jak go trzymam za paszki.rehabilitujemy sie jeszcze,ale puki co zdrówko dopisuje tylko katarek niedawno miał.

A Tobie zycze kolejnego dzidziusia,a moze juz jestes:)

Pozdrawiam:)
 
duże kochana koniecznie powtórz staranka
&&&&&&&&&&&&&&&

Dziękuje :)

Hejka:)Pewnie ze Cie pamietam.Operacja udała sie Nasz mały czorcik łobuzuje ładnie raczkuje i stawia pierwsze kroczki jak go trzymam za paszki.rehabilitujemy sie jeszcze,ale puki co zdrówko dopisuje tylko katarek niedawno miał.

A Tobie zycze kolejnego dzidziusia,a moze juz jestes:)

Pozdrawiam:)

To super że się udała operacja, i że mały robi takie postępy :) Jest naprawde śliczny! Buziaki
 
Kochane, kuje mnie z prawej strony od wczoraj.. Nie byloby to dziwne gdyby nie fakt, ze nie mam tam jajnika.. Moze wyrostek??? :( W dodatku wczoraj i dzis mialam drobne rozwolnienie.. Kochane, wczoraj chyba mialam owulacje.. Mozliwe to? @ mialam 9 maja! Co prawda okres trwal jakies 3-4 dni, i az do 15 maja caly czas kochalismy sie z finalem we mnie.. Owu miala mi wypadac 19-20 maj.. Mam cykle 24-25 dniowe.. Ale bez przesady by owu byla 2-3 dni wczesniej.. Co myslicie?
 
Witam wszystkich cieplutko.Jestem tu nowa...staramy się od 7 miesięcy..Mamy dwóch synków-Igor ma prawie 11 lat,a Stasio prawie 7..z niecierpliwością wypatruje dwóch kreseczek na teście.:-) POZDRAWIAM
Część. Widzę, że wpis jest już sprzed lat, ale może jeśli zaglądasz tu, to napiszesz, czy udało się i macie troje pociech? Ciekawi mnie to. :)
 
Do góry