reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dzień dobry:-) Witam się nieśmiało, bo dawno nie zaglądałam do Was - troszkę odpoczełam od BB siedząc w krzakach:tak:


a ja na razie muszę staranka zawiesić i się podleczyć, ale nadal będę zaglądać do Was z krzaków - trzymam kciuki za staraczki:-)

Witam Cie Andzia naprawde Cie długo nie było miło ze sie pokazałas;-)
 
reklama
Dzień dobry:-) Witam się nieśmiało, bo dawno nie zaglądałam do Was - troszkę odpoczełam od BB siedząc w krzakach:tak:

Pajkaa - widziałam, ze wzrost jest i wykresy ładne malujesz;-)

a ja na razie muszę staranka zawiesić i się podleczyć, ale nadal będę zaglądać do Was z krzaków - trzymam kciuki za staraczki:-)


Andziu witam się cieplutko cieszesie, że zaglądnęłaś do nas :-D
No powiem Ci, że sama jestem z siebie dumna bo pierwszy raz podchodze do tego tematu poważnie w sensie , że jestem systematyczna i nawet w weekend wstaje o 5:30:eek: co dla mnie śpiocha i nie pracusia w weekendy jest koszmarem
 
Aga.. spokojnie nie uciekaj.. czasem są dni lepsze czasem gorsze.. chociaz na sile tutaj trzymac Cie nie bedziemy.. ale moze wniesiesz cos w temat cos nowego.. Ja jestem tutaj od listopada tamtego roku a w zasadzie od stycznia bo jakos listopad/grudzien mialam zawalony robotą.. a ostatnio tez pracuje i zazwyczaj mam czas na forum o tej porze..
 
Przykro mi, że nikt nie zauważył nowego gościa :( W takim razie nie będę się wciskała w wąskie grono ! Życze stosunkowo udanych stranek

Aga miło ze jestes z nami ja ostatnio tu mało bywam,bo korzystam z pogody której juz niema,ale fajnie jest ze kto nowy u Nas sie pojawia napisz cos wiecej o sobie i nie uciekaj;-)
 
reklama
Do góry