reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z Lametta

Nana1020

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Maj 2020
Postów
53
Miasto
Kraków
Cześć dziewczyny
Właśnie wróciłam od swojej gin i jestem zawiedziona. To mój 2 cykl z CLO 2x1 przedłużony do 7 dni przyjmowania, jednak dziś 13dc a pęcherzyk urósł tylko do 18mm wiec zastrzyku na uwolnienie nie ma co brać. Gin nie wyklucza późnej owulacji wiec niby nic straconego, jeszcze. W kolejnym cyklu przechodzę na Lamette, bo na CLO nie reaguje tak jak należy.
Nie jestem osoba cierpliwa, powoli tracę nadzieje, to już prawie rok od poronienia, a ja od początku roku nie mam owulacji...
Każde niepowodzenie odbieram jak osobista porażkę
 
reklama
Cześć dziewczyny
Właśnie wróciłam od swojej gin i jestem zawiedziona. To mój 2 cykl z CLO 2x1 przedłużony do 7 dni przyjmowania, jednak dziś 13dc a pęcherzyk urósł tylko do 18mm wiec zastrzyku na uwolnienie nie ma co brać. Gin nie wyklucza późnej owulacji wiec niby nic straconego, jeszcze. W kolejnym cyklu przechodzę na Lamette, bo na CLO nie reaguje tak jak należy.
Nie jestem osoba cierpliwa, powoli tracę nadzieje, to już prawie rok od poronienia, a ja od początku roku nie mam owulacji...
Każde niepowodzenie odbieram jak osobista porażkę
Witaj ilu dniowe masz cykle? Dlaczego uważasz że to stracony cykl? W 13 dniu 18 mm to ok . Komórka jajowa rośnie ok 1-2mm dziennie więc owulację powinnaś mieć ok 14-15 dzień i nie jest to późna owulacja przy cyklach 28-30 dniowych to w zasadzie norma. Gin powinna Ci dać zastrzyk.
 
Moja gin tak uważa. Ze po wydłużonej 7 dniowej stymulacji CLO pęcherzyk urósł za mało.
Ciężko stwierdzić długość cykli. W zeszłym roku wszystko było jak w zegarki 29-30 dni a od stycznia moje cykle to 41, 36, 32, 50 wiec gin twierdzi ze były bezowulacyjne. Testy owulacyjnych tez mi jednoznacznie nie pokazywały owulacji
 
Moja gin tak uważa. Ze po wydłużonej 7 dniowej stymulacji CLO pęcherzyk urósł za mało.
Ciężko stwierdzić długość cykli. W zeszłym roku wszystko było jak w zegarki 29-30 dni a od stycznia moje cykle to 41, 36, 32, 50 wiec gin twierdzi ze były bezowulacyjne. Testy owulacyjnych tez mi jednoznacznie nie pokazywały owulacji
Bierzesz może luteinę albo duphaston? Ja po poronieniu też miałam takie długie cykle i to bezowulacyjne. Dostałam duphaston od 16dc przez 10dni i miesiączki wróciły do normy. Aczkolwiek miesiąc w miesiąc muszę brać dupka.
 
Do góry