reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania

Werawerka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2021
Postów
24
Witam czy mogłabym prosić jak wy to widzicie ? Za 7 dni mam dostać miesiączkę ale temperatura stale rośnie zawsze robię o tej samej godzinie bez wstawania z łóżka nigdy tak nie miałam dodam że miesiączkę a raczej dziwne plemienia miałam tylko 2 dni od 2 sierpnia do 6
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-08-25-10-15-27-285_pl.ovufriend.app.jpg
    Screenshot_2021-08-25-10-15-27-285_pl.ovufriend.app.jpg
    179,1 KB · Wyświetleń: 274
reklama
Witam czy mogłabym prosić jak wy to widzicie ? Za 7 dni mam dostać miesiączkę ale temperatura stale rośnie zawsze robię o tej samej godzinie bez wstawania z łóżka nigdy tak nie miałam dodam że miesiączkę a raczej dziwne plemienia miałam tylko 2 dni od 2 sierpnia do 6
A w którym miejscu stałe rośnie, bo nie widzę? Miałaś już tłumaczone na poprzednim wątku co należy zrobić. Jak rozumiem, nadal, mimo obciążenia w wywiadzie i podejrzenia ciąży, nie zbadałaś bhcg. Gratuluję.
 
Ale temperatura wcale stale ci nie rośnie bo wykres jasno poakzuje, że masz skokowo...🤦 Naprawdę warto jest zrobić test z krwi i mieć jasność...
 
O losie! Poszłabyś na badanie krwi, 5 min roboty i miałabyś kawę na ławę wyłożoną. Ale nie, lepiej dalej mierzyć temperaturę i pytać non stop na forum czy jesteś w ciąży czy nie 🤦🏻‍♀️
 
O losie! Poszłabyś na badanie krwi, 5 min roboty i miałabyś kawę na ławę wyłożoną. Ale nie, lepiej dalej mierzyć temperaturę i pytać non stop na forum czy jesteś w ciąży czy nie 🤦🏻‍♀️
Jeszcze, żeby te pomiary cokolwiek sugerowały. Tymczasem wykres zębaty, do tego pomiary rozpoczęto w środku cyklu, skoku nie widać. Nic tak naprawdę te kilka temperatur nie wnosi.
 
reklama
Jeszcze, żeby te pomiary cokolwiek sugerowały. Tymczasem wykres zębaty, do tego pomiary rozpoczęto w środku cyklu, skoku nie widać. Nic tak naprawdę te kilka temperatur nie wnosi.
Wg mnie jej chodzi o to, że temperatura jest wysoka tzn ok 37 st i że od lipca jest w ciąży, bo w ciąży temp jest podwyższona. Ale nie zbada tego tylko czeka na naszą diagnozę.
 
Do góry