reklama

Stópki

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez agnieszka81, 18 Czerwiec 2007.

1. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

Mam pytanko: Kubuś ma stópki skierowane do środka:baffled: nie dawno zwróciłam na to uwagę bo śmigał boso po mieszkaniu(w kapciach butkach tego nie widać)
    Jak trzymam stópkę w ręku to ona nie jest prosto tylko skrzywiona do wewnątrz:-(
    Byłam u lekarza i powiedziała, że do 4 roku zycia tak moze być i nie korygować :no::no::no: czy może któraś mama miała podobny problem???co z tym robić???zostawić???? a jak się nie wyprostują to co?????????

2. Leyna

Leyna Mama Pitera i Micha :)

jeśli stópki Kubusia bardzo Cię niepokoją, to na Twoim miejscu udałabym się na konsultacje do ortopedy. pediatrzy nie zawsze są w stanie prawidłowo ocenić czy coś już jest wadą czy jeszcze nie. lepiej aby stópki obejrzał specjalista.

3. reklama
  4. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

Właśnie dzisiaj zarejestrowałam małego do ortopedy wizytę mamy 16 lipca :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: no ale takie są terminy teraz:zawstydzona/y:

5. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

Dzieci krzywią nie tylko stópki ale i kolanka do 2-3 lat i to jest normalne ale jeśli cię to niepokoi to oczywiście można sięudac do specjalisty:tak:

6. scruffy

scruffy Mamula Zbulula

faktycznie lepiej idz do ortopedy, mi w poradni preluksacyjnej juz kazali masowac stopki:tak::-D

Poleć forum