reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Stópki

agnieszka81

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Mam pytanko: Kubuś ma stópki skierowane do środka:baffled: nie dawno zwróciłam na to uwagę bo śmigał boso po mieszkaniu(w kapciach butkach tego nie widać)
Jak trzymam stópkę w ręku to ona nie jest prosto tylko skrzywiona do wewnątrz:-(
Byłam u lekarza i powiedziała, że do 4 roku zycia tak moze być i nie korygować :no::no::no: czy może któraś mama miała podobny problem???co z tym robić???zostawić???? a jak się nie wyprostują to co?????????

reklama

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
jeśli stópki Kubusia bardzo Cię niepokoją, to na Twoim miejscu udałabym się na konsultacje do ortopedy. pediatrzy nie zawsze są w stanie prawidłowo ocenić czy coś już jest wadą czy jeszcze nie. lepiej aby stópki obejrzał specjalista.

agnieszka81

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Właśnie dzisiaj zarejestrowałam małego do ortopedy wizytę mamy 16 lipca :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: no ale takie są terminy teraz:zawstydzona/y:

aniab190

mama czerwcowa '06
Miasto
Gryfino
Rozwiązania
0
Dzieci krzywią nie tylko stópki ale i kolanka do 2-3 lat i to jest normalne ale jeśli cię to niepokoi to oczywiście można sięudac do specjalisty:tak:

scruffy

Mamula Zbulula
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
faktycznie lepiej idz do ortopedy, mi w poradni preluksacyjnej juz kazali masowac stopki:tak::-D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
G Wcześniaki 15
*martusia* Zdrowie 12
D Zdrowe dziecko 13

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry