reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek

Dołączył(a)
10 Maj 2020
Postów
11
Cześć. Kochałam się narzeczonym w dzień owulacji bez zabezpieczenia, jednak on nie skończył we mnie tylko sekundę po tym jak wyjął członka i poszło na plecy. Czy jest szansa na ciążę? Dzień wczesniej też się z nim kochałam bez zabezpieczenia jednak on nie doszedł. Proszę o poradę. Ja bardzo chce, On się jeszcze zastanawia. Pozdrawiam
 
reklama
Hm różnie bywa , mój za przeproszeniem lal do końca, i dopiero po pół roku się udawało, więc ja myślę że raczej nie będzie ciąży, ale wiem , że jak się nie chce to samo się robi, choć jeśli partner nie chce to nie rób tego na siłę, bo będzie miał do Ciebie pretensje, to musi być wspólna decyzja ,nic na siłę
 
Hm różnie bywa , mój za przeproszeniem lal do końca, i dopiero po pół roku się udawało, więc ja myślę że raczej nie będzie ciąży, ale wiem , że jak się nie chce to samo się robi, choć jeśli partner nie chce to nie rób tego na siłę, bo będzie miał do Ciebie pretensje, to musi być wspólna decyzja ,nic na siłę
Absolutnie na siłę nic nie robię, czekam spokojnie aż i on podejmie taka decyzję :) zapytałam prostu z czystej ciekawości
 
No nie jest to najlepsza metoda antykoncepcji, ale raczej nie będzie z tego brzuszka...
Zawsze cień szansy jest- mógł nie zdążyć wyjść, albo ejakulat mogl zawierać plemniki..
Z doświadczenia wiem jednak, że nie tym razem
Pogadajcie z partnerem i uzgodnikcie stanowiska:)
 
Ciąża zawsze może się zdarzyć. My się nie zabezpieczaliśmy jakoś rok czasu, w środku nie kończył a mamy syna:p skoro powoli dochodzicie do decyzji o dziecku to nie nakrecaj się tylko poczekaj aż mąż bedzie gotowy, wtedy współżycie przy tych prawdziwych staraniach ma swój wyjątkowy 'urok":)
 
Cześć. Kochałam się narzeczonym w dzień owulacji bez zabezpieczenia, jednak on nie skończył we mnie tylko sekundę po tym jak wyjął członka i poszło na plecy. Czy jest szansa na ciążę? Dzień wczesniej też się z nim kochałam bez zabezpieczenia jednak on nie doszedł. Proszę o poradę. Ja bardzo chce, On się jeszcze zastanawia. Pozdrawiam
Osobiscie znam dziewczyne ktora zaszla tak w ciaze ale to sie rzadko zdarza :) Wbrew pozorom nie tak latwo o ciaze :)
 
reklama
reklama
Szanse na ciąże są. Niewielkie, ale są.
A partner ma świadomość, że kochacie się w dni płodne? Czy nie interesuje się jaka to część cyklu?

Nie rozumiem jak mozna wolec wpadke... Dla mnie jesli ktos chce dziecko to myslo o tym czy sie decyduje a nie pozostawia to przypadkowi.
Wiesz, mnie to nie dziwi. Ludzie często mają problem z podjęciem konkretnej decyzji i wolą by los sam ich pchną w konkretnym kierunku. Czasem tak po prostu łatwiej.
 
Do góry