reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strach przed zastrzykami

Miałam CC, musiałam się zgodzić na zastrzyk w kręgosłup, inaczej miałabym pełna narkozę.
Wszystko da się przeżyć, serio 🤣 skoro ja, osobą, która bała się nawet pełnej narkozy i schowała się pod stół w szpitalu, mając kilkanaście lat, przeżyła cesarkę to wszystko da się przeżyć 🤣🤣 ale puls przed znieczuleniem miałam 180, aż dziecko miało podejrzenie tachykardii.
To chowanie się pod stop to w moim stylu. Ja uciekłam z zabiegowego odbijając się od ludzi jak pielęgniarka powiedziała że musi dać mi zastrzyk żebym przestała się dusić 🙈 w wieku 23 lat! 😲

Dzięki za odpowiedź :)
 
reklama
@Alek1 Zapisz się do psychologa. Nasze historie Cie nie przekonają, niestety koleżanki zrobiły Ci niedźwiedzią przysługę, opowiadając o swoich powikłanych ciążach i ciężkich porodach.

Ja rodziłam 3 razy siłami natury bez znieczulenia, bez rezweselaczy itp. Porody były szybkie i sprawne, ciało i umysł były u mnie w stanie wyjątkowej gotowości i mobilizacji podczas porodu. Ale nikt Ci nie zagwarantuje, że będzie tak u Ciebie.
Gratulacje :)
Zazdroszcze siły i odwagi
U mnie tak nie będzie, wiem że nastawienie wiele działa, a ja zamiast dojrzewać z wiekiem fiksuję coraz bardziej
 
To chowanie się pod stop to w moim stylu. Ja uciekłam z zabiegowego odbijając się od ludzi jak pielęgniarka powiedziała że musi dać mi zastrzyk żebym przestała się dusić 🙈 w wieku 23 lat! 😲

Dzięki za odpowiedź :)
Ja co noc płakałam, że będę miała cc 🤣
Tak przeżywałam, że nie poczułam jak podali znieczulenie. Ale moim sposobem jest nie patrzenie na igły, ja do dzisiaj nie wiem jaką była igła od znieczulenia, to samo u stomatologa, zamykam oczy i nic nie widzę. Niewiedza pomaga.
Z tym, że jeżeli nie chcesz dziecka, to nie rób tego, po co ? Ludzie pytają kiedy dzidziuś,a potem to ty nie spisz po nocach.
 
Do góry