reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strach

Paulina26777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2022
Postów
172
Hejka. Właśnie wróciłam z badań prenatalnych. Ponoć wszystko dobrze ale mam ryzyko trisomia 21- pośrednie. Kość nosowa obecna . Przezierność karkowa 2.6mm CRL 68.0mm
Mam iść jutro na badanie krwi. Bardzo się boje ze dziecko może być chore. Czy ktoś miał podobnie ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Podwyższone NT może wynikać z np. infekcji lub stanu zapalnego u matki. Spokojnie. Zrób koniecznie PAPPA z krwi i wtedy zobaczysz co dalej.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam 26 lat. Norma jest 1:906 ja mam 1.604 a przejrzystość karkowa nie mam wsumie dużo po za normę. Może będzie ok
mój synek miał 2.1 ale crl wtedy było ponad 7 , pamiętaj, że to rośnie proporcjonalnie, jak jest małe crl bo wcześnie robione badania albo dziecko mniejsze to i przeziernosc jest mniejsza. Naprawdę się nie stresuj. Ja się napłakałam przez tydzień jak głupia i bez sensu. Jeśli usg jest ok to bardzo dobrze. Oczywiście to nic nie gwarantuje ale to dobry znak
 
reklama
mój synek miał 2.1 ale crl wtedy było ponad 7 , pamiętaj, że to rośnie proporcjonalnie, jak jest małe crl bo wcześnie robione badania albo dziecko mniejsze to i przeziernosc jest mniejsza. Naprawdę się nie stresuj. Ja się napłakałam przez tydzień jak głupia i bez sensu. Jeśli usg jest ok to bardzo dobrze. Oczywiście to nic nie gwarantuje ale to dobry znak
Crl mam 68.0mm na USG mówił że wszystko dobrze wszystko mu się podoba
 
Do góry