reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strasznie utyłam

Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale odpowiadać ie na post ze stycznia 2017 - założycielka tematu już daaaawno temu urodziła [emoji6]
 
reklama
Ja przede wszystkim chodziłam na spacery. Godzinka dziennie żeby jednak się ruszać w trakcie ciaży. Poza tym dieta i jeszcze raz dieta. Jeżeli nadal będzie szło do góry to lekarz, bo nie ma co się męczyć dziewczyno.
 
nie wiem.. dla mnie to jest lekko dziwne by aż tyle przytyć. ja wiem, że chce się jeść, ale mimo wszystko kontrola... woda wiadomo że się może zatrzymywać i waga jest większa, ale 10 kg tak nagle przy 18 tc to sporo.
 
Według mnie różnie bywa, ja właśnie urodziłam drugie dziecko i w obydwu ciążach przytyłam grubo ponad 20 kg , a po wszystkim praktycznie samo ze mnie schodziło , ale jeśli czujesz że może być coś nie tak to lepiej idź do lekarza :)
 
reklama
Do góry