reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Strasznie utyłam

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale odpowiadać ie na post ze stycznia 2017 - założycielka tematu już daaaawno temu urodziła

reklama

Umbi

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Sama teraz porządnie wzięłam się za siebie - wcześniej nie było sensu
:lol:

do talii to mi jeszcze spoorooo brakuje... ale! 10 kg na minusie już jest (czyli wróciłam do wagi sprzed drugiej ciąży) po czterech miesiącach diety, z ćwiczeń tylko orbitrek.
do celu zostało kolejne 10 kg (czyli do wagi sprzed pierwszej ciąży..) ale dam radę, muszę .
Ogólnie zapisałam się na elektrostymulację. Ciekawa jestem czy ćwiczenia mi pomogą. Mam nadzieję,ze tak bo jednak nie jest to taka tania opcja.
Sporo dobrych porad na odżywianie jest tutaj

Ostatnia edycja:

Otilia

Początkująca w BB
Miasto
Koszalin
Rozwiązania
0
Ja przede wszystkim chodziłam na spacery. Godzinka dziennie żeby jednak się ruszać w trakcie ciaży. Poza tym dieta i jeszcze raz dieta. Jeżeli nadal będzie szło do góry to lekarz, bo nie ma co się męczyć dziewczyno.

Do góry