reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Strasznie utyłam

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale odpowiadać ie na post ze stycznia 2017 - założycielka tematu już daaaawno temu urodziła

reklama

Otilia

Początkująca w BB
Miasto
Koszalin
Rozwiązania
0
Ja przede wszystkim chodziłam na spacery. Godzinka dziennie żeby jednak się ruszać w trakcie ciaży. Poza tym dieta i jeszcze raz dieta. Jeżeli nadal będzie szło do góry to lekarz, bo nie ma co się męczyć dziewczyno.

amore_mio

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
nie wiem.. dla mnie to jest lekko dziwne by aż tyle przytyć. ja wiem, że chce się jeść, ale mimo wszystko kontrola... woda wiadomo że się może zatrzymywać i waga jest większa, ale 10 kg tak nagle przy 18 tc to sporo.

Rozwiązania
0
Według mnie różnie bywa, ja właśnie urodziłam drugie dziecko i w obydwu ciążach przytyłam grubo ponad 20 kg , a po wszystkim praktycznie samo ze mnie schodziło , ale jeśli czujesz że może być coś nie tak to lepiej idź do lekarza :)

Do góry