reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stres, obawy, panika 10tc

Oj pamietam to dokladnie ile ja sie nawpisywalam w google zagadnien typu ."9tc a przestaly mnie bolec piersi czy to coz zlego" itp itd.
Niestety to zamartwianie nie minie nigdy my mamy tak mamy.


A dodam ze z ciaza bylo wszystko ok .I jej rezultat ma juz 7 miesiecy;-)


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny napisały już w zasadzie wszystko co ważne. Dodam tylko od siebie jedną rzecz - nie daj sobie wmówić, że jak silne objawy ciąży, mdłości, ból, wymioty czy Bóg wie co to dobrze bo zarodek silny, ciąża silna itd, a jak nieeee... to w sumie nie wiadomo co ale nie najlepiej. Każda z nas przechodzi to inaczej, a nawet więcej! Jedna kobieta inaczej przechodzi dwie swoje ciąże. Czasem objawy są, czasem nie ma, niekiedy są dotkliwe, innym razem w zasadzie nie robią Ci różnicy. To jest Twój czas, Wasz czas, odpoczywaj, porób coś na co nie miałaś czasu od dawna, spaceruj i trzymaj się z daleka od internetowych straszaków ;)
 
Dziewczyny napisały już w zasadzie wszystko co ważne. Dodam tylko od siebie jedną rzecz - nie daj sobie wmówić, że jak silne objawy ciąży, mdłości, ból, wymioty czy Bóg wie co to dobrze bo zarodek silny, ciąża silna itd, a jak nieeee... to w sumie nie wiadomo co ale nie najlepiej. Każda z nas przechodzi to inaczej, a nawet więcej! Jedna kobieta inaczej przechodzi dwie swoje ciąże. Czasem objawy są, czasem nie ma, niekiedy są dotkliwe, innym razem w zasadzie nie robią Ci różnicy. To jest Twój czas, Wasz czas, odpoczywaj, porób coś na co nie miałaś czasu od dawna, spaceruj i trzymaj się z daleka od internetowych straszaków ;)
O lepiej bym tego nie ujęła. Szczególnie o tej silniejszej ciąży przy silniejszych objawach, no co to w ogóle za tok rozumowania.

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Hej dziewczyny! Bardzo was przepraszam za brak odp. Wy się tu tak martwicie, a ja zniknęłam. Doceniam bardzo wszystkie wasze odpowiedzi :) Uspokajały mnie trochę chociaż i miałyście rację- Dziś 14w5d i wszystko jest ok :) Wczoraj robiłam kolejne usg- wolę dla św. spokoju wydać te 60zł i mieć spokojną głowę.

Następne zrobię na moje urodziny w kwietniu- poznam wtedy płeć i zrobię sobie taką niespodziankę. Może poczuję też już pierwsze ruchy <3

Nie pisałam bo mam bardzo uciążliwą klawiaturę- chyba się przerzucę na telefon i juz nie bede tak uciekać od Was.
Jesteście wspaniałe <3

Zdjęcie mojej krewetki z 11w4d :)

Całuję :*
27658769_10204200486490260_1958819343_n.png
 

Załączniki

  • 27658769_10204200486490260_1958819343_n.png
    27658769_10204200486490260_1958819343_n.png
    117,6 KB · Wyświetleń: 899
Do góry