reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Milusia na ul. Upalnej jest fartlandia - sklep podobny do smyka duzy 2 piętrowy. Doslownie na przeciwko jest tez hurtownia akcesoriów dla dzieci (w "piwnicy" żłobka) - jest duza i dosc tania i ma duzo ciuszkow. Jest tez hurtownia na ul. Handlowej w sumie nawet dwie - zabawek i akcesoriow dla dzieci...

Oj to dobrze ze tylko 3dniowka..


Marika jak mala?


Akuku hehe jaka radosc z kupki :-)


Zdrówka dla chorych :*



AAaaa i mamy ząbka!!!!!!!!!! Jedynka na dole się przebila :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Dziewczyny, maz mi wyjezdza jutro rano. Czuje czarna rozpacz.
FIFKA Laura ma juz siniaki na pupie. Jutro kontrol i 2 ostatnie zastrzyki. Jednak chrypka nie zniknela, kaszel tez jest :(
Gratuluje pierwszego zabka
 
Akuku tydzień to strasznie długo chociaż ponoć to indywidualna sprawa. U nas kupka jest co posiłek. A pomagałaś mu jakoś?

A ja później wpadłam na to, że mogło jej jednak mleczko nie smakować bo się głupia rzodkiewek nażarłam, nie pomyślałam w ogóle. Ale już je ładnie, kamień z serca :)

Marika, biedna ta Twoja maleńka :( dużo zdrówka życzymy

Fifka gratuluję ząbeczka :)

Kurcze w tym tyg szczepienie mamy, znowu będzie ryk niesamowity
 
Wow fofka gratuluje zabka!!!

Emka troszke mu nozki pougibalam..ale to tobikam juz kilka dni ... no i trzymalam go pleckami do mojego boku wiec robil kupke wiszac ... przynajmniej nie wyszło hora hehe

Marika biedna Laurcia... nie dziwie sie ze rozpaczasz...

A ja wlasnie scuagam mleko i ogladam nowy program ktory prowadzi ewka ... tytul ewolucja na tvn style chyba. Bo ja ogladam na net vod .

Aa i zaczelam szykowac figurki do torta dla Alexa juz prawie skonczylam zygzaka mcquina :):) a tort bedzie zajebiaszczy ;)
 
Cześć! I po świętach ;) Marika, biedna Laurka i Ty biedna powodu wyjazdu męża. Fifka, gratki ząbka :) Akuku, a Tobie gratki kupy :)))
Dobra lecę się ubrać i śniadanie robić póki Szefowa spokojna w łóżeczku. Starsza nocowala u dziadkow i wraca pod wieczór, więc dziś jesteśmy we dwie.
 
Fifka dzięki,dziś jedziemy (bo ja do urologa)to pewnie wpadnę na szaleństwo sklepowe:-D na handlowej byliśmy już parę razy,ale ceny mają dość wysokie,i niby to hurtownia...gratulujemy ząbka:-)a powiedz mi czy ta Upalna daleko jest od Skłodowskiej?

Marika strasznuie Ci współczuję wyjazdu męża...wyobrażam sobie jak jest Ci ciężko...Zdrówka dla Lenki

Akuku
u nas też problem był z kupami,ale wczoraj sama z siebie zrobiła...
 
Milusia nie :-) Nawet całkiem blisko! Dosłownie kilka ulic dalej :-) Jeśli chcesz jekieś tanie ciuszki polecam Auchan na produkcyjnej - na hali jest pełno ładnych ciuszków albo jedźcie do galerii Antoniuk w budynku jazz bud. Tam jest Pepco :-) maja swietne i tanie ciuszki!


Siva u nas na razie zawsze długi rekaw ale jedna warstwa. Adrian to zmarźlak... zaraz jest lodowaty...



Dzieki :-) wczoraj palcem wyczułam tego zabka i stukałam łyżeczka :-) jeszcze prawie go nie widac, ale jest!
 
I pojechal maz :(

Teraz karmie Laure i jedziemy na zastrzyk i do kontroli. Starszy syn i pies u babci. Pewnie laura dostanie jeszcze recepte na 4 zastrzyki, tak zeby bylo 7 dni
SIVA Laura mocno pocic sie zaczela to czesto zakladam jej bod z krotkim. A jak do foteluka samochodowego to na to dresik polarowy cienki a i tak jest spocona na karku
 
reklama
Moj nie skonczony zygzag ..brakuje kilku detali... ale troche mi nie wyszedl wiec chyba sprobuje dzis zrobic jeszcze raz ;)
 

Załączniki

  • 1398148650228.jpg
    1398148650228.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 44
  • 1398148681227.jpg
    1398148681227.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 43
Do góry