reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej kochane...


Ja tylko na chwilę, bo umeczona jestem jak pies... Adrian nie wiem co przechodzi, ale jest OKROPNY. Z rąk nie schodzi... już nawet gotuję i "załatwiam potrzeby fizjologiczne" z nim na rękach... on na rękach nawet śpi a jednak prawie 7kg waży.... Konrad jest grzeczniejszy ostatnio - tfu tfu...- ale i tak ma duż opotrzeb jako 2 latek... do tego ostatnie poprawki pracy robie i niosę już ją do oprawienia... boje się obrony jak nie wiem...

Cleopatra wiem ze jesteś zmęczona ale może mały wie co robi? Cyc jest dla niego najlepszy... Adrian też ciągle na cycku wisi choć nie mam problemu z mlekiem.... od pokochał "to miejsce"................


Pustiszi i jak??????????



Milusia GRATULUJĘ udanego zakupu! Oj zazdraszczam przyszłej budowy :-)


Akuku gratuluję ząbków! U nas też są dwa ale prawie ich nie widać. Tylko stukają! No i tort i te wszystkie cudeńka pierwsza klasa!!!



Sylka to czas na wróżkę zębuszkę! :-D



Siva Dona zdrówka dla was i waszych pociech!


Heh... idę bo ledwo na oczy patrzę... ale czytam was cały czas z telefonu... tylko nie lubie tam pisać.
 
reklama
Dziewczyny, która temp jest bardziej miarodajna u dzieciaczków? Ta w dupce czy pod pacha? Mała cieplejsza jest, kupke zieloną z grudkami zrobiła, zmierzyłam w dupce i ma 39.2... nie ma apetytu... kurcze... :-(
 
Hej

My po szczepieniu. Lenusia zapłakała ale po sekundzie się uspokoiła. Starsza siostra dzielnie pocieszała:) kochana jest :) Lenuś waży równo 7 kg. Choć waga w miarę to ostatnio dużo zwolniła z przybieraniem.

Ania daj coś malutkiej na obniżenie temp.
 
Ania cos malej zaszkodzilo. Albo ty cos zjadlas - tylko ty cycem chyba nie karmisz - albo jej cos dalas.. ale jak jest goravzka to i jelitowka moze sie zaczynac - obu nie :-(

Hope to Twoja kruszynka tez malutka :-) dzielna dziewczyna!
 
Ostatnia edycja:
Ciężka noc... nie spałam w ogóle, o północy gorączka jej wzrosła do 39,1 o 2 w nocy zadzwoniliśmy z M po karetkę, zabrali nas do szpitala, tak się bałam bardzo. Zrobili małej badania, mocz ok, wyszła infekcja gardła, dostaliśmy zalecenia, jak się nie poprawi to za 2 dni do GP po antybiotyk. Puścili nas na szczęście do domu, ale ile się ustresowałam to moje... padam na twarz, a Natalka już wyspana :-D waży 7300
 
Ania no to rzeczywiscie duzo stresu, z dziecmi tak to jest zdrowe za chwile juz cos sie pojawia nie wiadomo skad. Oby szybko i łagodnie sie skonczyła ta infekcja.

Ja sie dzis nie wyspalam, mały wisial pol nocy na cycu , nie wiem jakis taki nienajedzony. Teraz zjadl kaszke i spi.
 
ania - zdrówka dla malutkiej, sio choróbska, sio!!

Ja długo się zastanawiałam, czy pisać tego posta. Jeśli uważacie, że przynudzam i jestem monotematyczna to przepraszam, ale muszę się wygadać a już nawet mąż mi postukał w głowę na te moje rewelacje.
Chodzi oczywiście o te kradzieże. Sms nic nie dał i sądze, że już żadnej odpowiedzi z jej strony nie będzie. Co więcej. Jestem pewna, że poginęła mi także bielizna osobista (majtki). Już nie wiem co o tym myśleć. Czy to ja jestem nienormalna czy to tutaj się dzieje coś dziwnego?? Jeszcze na poród do szpitala kupiłam sobie kilka sztuk, bo wiecie ciągle robią "przegląd" więc wypada mieć świeżą i jakoś wyglądającą bieliznę. Jakiś czas później nawet pytałam męża czy nie widział tych moich majtek bo w sumie zginęły mi wtedy 2 pary. No ale o sprawie zapomniałam. Później na Walentynki dostałam od męża taką koronkową turkusowo-czarną haleczkę do spania. Dokupiłam sobie do niej majtki w podobnych deseniach żeby nie spać z gołym tyłkiem. Zazwyczaj sypiam w bawełnianych spodenkach, ale czasem jak chce mężowi dać wyraźne zielone światło to zakładam ten komplecik. Z tym, że od jakiś 3 tygodni nie ma nigdzie tych majteczek... Powiedziałam o tym mężowi wczoraj to mi w głowe postukał i powiedział bym najpierw dokładnie sprawdziła. mieszkamy tu z teściami i jego siostrunią wiec mamy do dyspozycji 2 pokoje i łazienkę. Właśnie skończyłam przewalać szafę córki (bo może tam jakimś cudem coś się zaplątało) i nie ma ani śladu żadnej z moich rzeczy. dziewczyny, czy ja jestem normalna??
 
reklama
Elema wygaduj sie !!po to tu jestesmy !! A mozliwe ze majtki gina..niestety sa tacy ludzie co im nie przeszkadza ....a maz niech sostrunie po glowie postuka a nie z Ciebie glupia robi... ja bym poszla jej przegrzebac szafe... albo powiedziala jej ze nie wyjdziesz puki nie odda wszystkich ciuchow .

Ania jejku zdrowka dla Natalci ;)

Fifka ojj to sie umeczysz teraz z tym niszeniem.

U mnie nocka i niebo lepsza mimo ze od polnocy do 8 bylo kilka karmien..ale to nie kilkadziesiat uffff..oby szlo ku lepszemu.

Emilek wlasnie sie oglada na swoje raczki ;)

Nauczyl sie juz przewracac z brzuszka na plecki i z pleckow na brzuszek. Jeszcze nie zawsze mu wychodzi ale widac ze skok rozwojowy pomaga i moze powoi go konczymy skoro lepsza noc... swoj droga to skok i zeby to mieszanka wybuchowa ;)

Malutem teraz lezy i oglada swoje raczki ;) m pojechal zawiesc dzieci ;)

Ja wczoraj bylam u kolezanki zafarbowac wloski ;) i podcielysmy mnie ...pocieniowalysmy sposobem ktory zdradzila mi moja znajoma fryzjerka. Mitek na czubku glowy i tniesz na rowno ;). Sa fajnie pocieniowane teraz ;). Rodam ze kiedys tylko tak sie cieniowalo wlosy...ale w zwiazku z tym ze to bylo za laywe i ludzie mogli sobie robic w domu ..zmienili technike ;)
W kazdym razie ja czuje sie duuuzo lepiej ;)

Milego dnia ;)
 
Do góry