reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Boziuniu piąta kawa i energydrink a ja się czuję jakby mi ktoś obuchem w łeb przypier... :-D ale pocieszające jest to, że Natalka ma się lepiej! Mniej śpi= ma się nieźle :-) bo wczoraj to spała bidula dzień cały. A ja.. no cóź godzina snu od wczoraj od 9 rano to całkiem niezły wynik :-D
 
Ania biedna malutka. A zbijasz jej czymś temperaturę?

kurcze żeby to już ustąpiło:( z drugiej strony dobrze że organizm walczy a jak jest temperatura to wiesz że coś się dzieje. U nas nic się nie działo a wylądowaliśmy z zapaleniem płuc. No ale nie o tym chciałam. Zdrówka dla was!

Mirka trzymam kciuki za ząbki maluszka i twój kciuk - to chyba musi boleć?:( my mamy ząbkowanie przed sobą więc potem będziemy prosić o radę.

Pustiszi co do kaszki to pojęcia nie mam bo ja z tych początkujących ale dobrze że piszesz to wiadomo żeby nie kupować.
 
Ania współczuję... biedna mała :-(


Mirka hahahaha jakbym o sobie czytała z tym ze mi Adrian pożera całą ręke :-D Biedne te maluchy podczas ząbkowania...



Pustiszi ja nie dawałam ale podobno tak... jest cholernie słodki...



Anbas nawet nie wiesz jak ja ci zazdroszcze... Adrian budzi się po 4-5 razy w nocy... a ma już pół roku...mam serdecznie dość... :-(



Yoanna to mi wygląda na coś w rodzaju kolki... może coś jesz co go uczula - jak karmisz cycem (bo kolka bywa uczuleniowa) albo dajesz coś co mu nie pasuję...
I współczuję bo widzę że podobny egzemplarz :-(


Komag Inomama łączę się z wami w bólach...



Powiem wam ze jestem przerażona tym karmieniem cycem... Adrian je po kilkanaście razy dzienne... dosłownie... co 2 godziny na cycku wisi nawet w nocy... Konrad już w jego wieku był na MM i w 7 miesięcy potrafił noce przesypiać spokojnie (budził się ewentualnie na mleko o 5 jadł i spał do 8) Jestem już mega zmęczona tym moim przylepą i dodatkowo tym karmieniem... wiem ze psychicznie nie jestem jeszcze gotowa żeby go odstawić ale czasem mam naprawdę dość tego karmienia... :-(
 
fifka z tym odstawieniem i daniem butli to tak nie do końca może być że prześpi noc... Średniaka odstawiłam jak miał 6 mcy licząc że będzie się bardziej najadał - a on do 4 lat budził się w nocy na mleko. Najmłodszy za to jest karmiony piersią - zasypia ok 20-21, pierwsze karmienie 5-6 rano :)
To raczej zależy od dziecka ...
Pocieszę Cię - przy 3 będzie łatwiej :)
Pustiszi a czemu dajesz sinlac? ja średniakowi dodawałam do mleka żeby go "podtuczyć" - tak lekarz nam zalecał...
Mirka - mój to po łokcie wkłada rękę do buzi... masakra - przez to ulewa co chwilę. Przebieram kilka razy dziennie - ośliniony na maksa i do tego to ulewanie :zawstydzona/y:
 
Kaczuszka nie zalamuj... :-( a 3 nie bedzie...
Co do wysadzania rak po łokcie to Adrian tez przez to ulewa... i od nadmiaru polknietej sliny... ciagle mokry :-(
 
Ania bidulki jesteście obie z Natalką. Dużo dużo zdrówka dla niej. Moja pediatra zawsze powtarza że jak temp to dobrze bo organizm walczy z chorobą.

Mirka trzymam kciuki za bezbolesne ząbkowanie:)

Yoasia Twój opis Szymusia to wypisz wymaluj moja Lenusia. U nas też te wieczory są okropne. Trudno zasnąć i trzeba nosić. Dzisiaj na ten przykład od godziny 16 prób uśpienia niezliczona ilość. Wszystkie zakończone fiaskiem! Zasnęła dopiero na noc co też nie było łatwe. Najgorsze że zbyt mało czasu poświęcam starszej a Ona też mnie potrzebuje :(
W nocy też je często. Mam tylko nadzieję że to minie.

Dobrej nocy !
 
reklama
Hej

Ja dzis test ciaziwy robilam..negatywny... 28 dzien cyklu a po cuazy dostawalam max po 3 tyg...pewn7e jakies zawirowania hormonalne .
A juzmyslalam ze 4 synek bedzie hahahaha ! Marcelek hahaha;)

No coztak wiec moge zaczac cwiczyc i choc 5 kg zgubic musze ;) ztzn musze z 20 ..no ale w miesiac nie dam rDy przeciez ,


Jytro Alex ma dzien sportu w szkoke wiec bede mu tak kibicowac ;)

Musze upiec jakies ciacho na piatek...chce zrobic jKiegos torta i ladnie ozdobic ;) hmmm moze jakis puetrowy nie duzy ?? Ladne kolory hmmm
 
Do góry