reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Akuku ewidentnie widać że odkryłaś swój talent i kochasz to co robisz, a jeśli będziesz to robić później zarobkowo to już w ogóle będzie super. Gratulacje! Każdy chciałby mieć taki dar i wiedzieć to jest 100% to co chce robić. Ja jeszcze szukam.

dobrej nocki pa
 
Ostatnia edycja:
reklama

Witam


Ania zdrowka dla malutkiej,oby obyło się bez antybiotyków :(,żeby jej to przeszło....
Marika to super,że teraz troche oddechu zlapiesz i odpoczniesz.Masz rację że czekasz z tym szczepieniem,nogdy nie wiadomo i lepiej,żeby sytuacja z tymi enzymami się wyjaśniła i żeby spadły.
Akuku taraz tak doczytuje,Ty też testowałaś :):confused:-tak dawno mnie tu nie było,że coś przeoczyłam ?
No uważaj,takie zakrztuszenie a ile problemu...
To szykuje się następne ciacho tzn tort.Fajnie,znowu pewnie coś pięknego wykonasz.
Monika
śliczny Twój synuś,jak ładnie trzyma za uchwyty butelkę :)
Pustiszi no to dobrze,ze @przylazł,też zauważylam że jest inaczej niż przed ciążą,myślałam że to kwestia tego że biorę anty tablety,ale też żadnych objawow i typowych bóli przed,no teraz ciut czuję,że pobolewa,ale jeszcze nie to co było.Może sie unormuje,albo inna smieszna teoria-po porodzie i innym bólu to ból @ to dla nas pikuś i odczuwamy go jak by nc nie było :D -wiem głupie :D na poczekaniu wymyśliłam
Inomama oj nie wiem jak to z tym rzucaniem się,że malutka tk niespokojnie śpi,to pewnie teraz na tym etapie jakim są nasze dzieci to wina skoku,czy może zęby idą...wspolczuję nieprzespanej nocki


Myśmy wczoraj były na usg bioderek(po raz trzeci)No i wyszlo,że prawe ladnie już się ukształtowało a lewe jeszcze nie,ale to podobno nic dziwnego,że nierównomiernie to idzie i następna wizyta za 8 tygodni.
Kinga tak plakała przy usg jak nigdy,podejrzewam że to był strach,że byc może zastrzyk dostanie,bo przy dotknięiu głowicą bioderka płakala jakby ją ze skory obdzierano.

No i od wczoraj jest niespokojna wieczorem ma problemz z zaśnieciem,tez się kreci aż wreszcie wybchnie płaczem i ciesze się,że mąż jest w domu,bo u niego w ramionach się uspokaja.

Dziś tzn wczoraj ;-)wieczorem była powtorka z rozrywki.
Trudno teraz się doszukać o co chodzi,bo rączki tak ciśnie i paluszki zjada,slini się-moga byc to już zęby,choć nic nie widać.Może to być przez ten skok rozwojowy a może ma traume po usg bo przypomniało jej się zastrzyki i o tych godzinach co zastrzyki brala placze wlasnie.

Tak poza tym to mala dwa razy przekrecila mi się z brzuszka na plecy,ale z plecków na brzuszek nie bardzo.
No i często mi się podnosi,tzn unosi mocno na pleckach główkę i tułów i tak chwilę wytrzymuje,albo podciąga się rączkami trzymajac wiszące zabawki na szczebelkach.

Wieczorem mialam taki atak bólu po lewej stronie klatki piersiowej takie uklucia-nerwoból chyba
Ledwo oddychałam ,przeszło całe szczęście


Kurcze siedzę teraz i mala mi zakaszlała,kurna przecież 1,5 tyg zakończylyśmy leczenie i pokasluje jeszcze....boję się żeby się coś nie nawrociło....
Kurcze podobno po chorobie np oskrzeli kaszel może się dlużej utrzymywać,zakaszle sporadycznie,ale ja znowu oczywiście się zamartwiam.
Czy Wasze dzieci po takich infekcjach tez miły dłuzej kaszelek?
 
Ostatnia edycja:
Inomama-wiem ze to marna pociecha dla Ciebie ale u nas noce wygladaja dokladnie tak samo:( wogole Antek jest trudniejszy przez ostatnie dni, przytulam

Akuku- podziwiam zapal do pracy, ja sie nawet nie moge zmobilizowac do upieczenia marnej babki, a ty moze torcik?moze pietrowy? napewno kolorowy, caluski

Marika- milo slyszec ze odpoczywasz , korzystaj kochana...
Niasiao- mysle ze kaszelek nie przejdzie calkiem od razu, nie stresuj sie , jesli Kinia jest radosna to chyba czuje sie dobrze:)

Nie wiem kto co jescze pisal, dzisiaj mam wszystko pod gorke, uderzylam noga w wozek I cholerka najmniejszy palec juz nie jest najmniejszy, napuchl izmienil kolor na purpurowy , chyba bez lekarza sie nie obedzie:( nie znosze , przy tutejszym podejsciu do punktualnosci zejdzie mi pewnie w klinice kilka godzin
 
cze!

dziś też tragicznie, ale jakby lepiej jak odkryłam...może za gorąco lasce mej????

i od rana stresik wielki...bo dostałam maila od portalu, który robił symulację Laury w brzuchu - pamiętacie, nie? i dostałam od nich właśnie wiadomość o tytule" Jesteś w 5 tyg ciązy - gratulujemy" jezuniu aż mi się słabo zrobiło!!!!!!!!!!!!!!!o co chodzi ja się pytam!!!!

Kamag - u nas 21 tydz...:( i dalej rzucanie się....:(

Mirka - szybkiego wyklucia ząbka zatem:)

Ania - łomatko! szybkiego powrotu do normalności zatem życzę! biedna Mała...

Fifka - wcale nie dziwię się Ci! ja mam mleka coraz mniej i na serio nie wiem co zrobię, jak się skończy...przecież to uspokajacz jedyny! w nocy będę jabłko tarła czy jak???? i co potem? jak to wcale nie o głód chodzi tylko o usypianie takie bezpieczne przy mamie...

Akuku - gratki dobrze zdanego testu:)

Nisiao - z nerwów i z przemęczenia takie bóle w klatce mogą być...musisz znaleźć czas tylko dla siebie

Emilly - oj biednaś Ty! ja też z małym palcem miałam przeboje, boli to bardzooooo, ale lekarze nic z tym chyba nie zrobią, niestety. Przynajmniej tak mi mówili. Że nie można nic, trzeba czekac...

i kolejny tydzień mija jak szalony...w dopiero pojechaliśmy do Luksemburga...zrobiliśmy niespodziankę mojej mamie, która przyjechała tam z chórem z mojej szkoly - znaczy, dzieci które uczyłam:) Się zdziwili wszyscy:)
A dziś robię jedzonko na jutro - mamy pożegnanie organizowane - buuu - będę płakać chyba
a w niedziele chrzciny
a w poniedziałek mąż jedzie do Polski coby domek nam nabyć:)

ściskam z nosem na klawiaturze...
 
hej:-)

wspolczuje wam dziewczyny pobudek nocnych, zabkowania i innymch przebojow... u nas o dziwo wszystko ładnie-pieknie..tylko mam nadzieje,ze to nie cisza przed burza jakas:-p

wczoraj z mezem zrobilismy sobie randke w domu:-) wrocil z basenu o 21,a ja czekalam z pyszna salateczka i winkiem. i po roku wreszcie łyka wina wzielam:-) ahh..co za smak... a pozniej to juz spedzilismy mily wieczor we dwoje (synek grzecznie spał):tak:
 
Hejka.
Mała w nocy znowu gorączkowała, zmieniłam jej syropek rano i przeszła temperatura w sekundę, teraz śpi umęczona, niby spała całą noc, ale tak pojękiwała biedna :-(
Ja muszę iść wziąć prysznic, bo wczoraj padłam razem z małą w ciuchach itd :baffled:

Miłego dnia wszystkim!
 
Inomama
no rzeczywiście 21 tydzień i nadal takie jakby objawy skoku,ale może teraz zęby-oj cieżko,ciężko się tak domysać o co chodzi tym razem.
No to teraz już na dobre do PL,przykro c'nie?już sie przywiązaliście tutaj a teraz powrót...
 
hej, mi cos ciezko poradzic bo moj Wiktorek jak Areczek Kasi grzeczny , zasypia sam w lozeczku wlaczam mu karuzele z pozytywka , powierci sie troche i zasypia. Jedynie nei lubie sie ubierac jak wychodzimy i wtedy mnie denrwuje tym marudzeniem. Dzisiaj ugotowalam mu zupke z zielonym groszkiem, zobaczymy. Wczoraj w PnŚ mowili, zeby zamiast oliwy z oliwek do zupki dodawac oleju rzepakowego, gdyz posiada znacznie wiecej kwasow Omega 3 niz oliwa to z takich ciekawostek. Inomama a gdzie w Pl bedziecie mieszkac?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaczuszka - wiesz co nie daje ja poprostu szukam zagęstnika kupiłam spróbowałam musiłam wodą popić i zostawiłam ... nie mam co dodać do mleka a ewidentnie coś musze są kaszki ale z sokami albo owocami od 6msc kupiłam też takie płatki ale jak owies dla konia raz że sie nie rozpuszcza jak mówią na opakowaniu dwa że w cholere niedobre ... ale zamówiłam już z pl kleiki za 23 zł a przesyłka 56 zł boska opłacalność :)

Inomama - PL tylko odchodzi czy rożne narody wracają do siebie ?

Aniia - zdrówka dla NAtaliś a sił dużo dla Ciebie ;***

1.Co robicie z ugotowaną zupką ? pasteryzacja ? mrożenie ? ja bym coś ugotowała ale co dalej ? o zamrażarce moge zapomnieć bo mam tyci tyci ...
2.eeeeeh a co do rzucania się dzieci że tak powiem spoko przejdzie ja juz pisałam dawno o tych nóżka i głowa w prawo w lewo jakby miał przez pasy przechodzić no to trwa na początku pół nocy poźniej co raz mniej moj juz jak zasypia to tak robi ... a dzieki Bogu pobudki sie zmniejszyły budzi sie 2-3 bo dochodziło do 5-6
3.jeszcze jedno kto używa calgel na dziąsła działa u was ? ja mam nadzieje że ten kto to wymyślił to na własnych dzieciach to wypróbował bo jak nie pojade .... ;/

nic to życze miłęgo dnia ja pojde sie czyms zajac czyms moze zająć ....
 
Do góry