reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
no to ja nieco wiecej bo juz 2 +, teraz jeszcze spoko bo chcodze do pracy ale jak na jesien juz pojde na zwolnienie a pogoda wtedy tez do ruchu nie skłania to podejrzewam ze przybedzie troche kg .:tak:
 
Antinetka ja natomiast nie tknę pomidora- a przed ciążą uwielbiałam ! Zresztą smaki zmieniły mi sie tak ze wszystko co bardo lubiłam teraz wydaje sie okropne .
Sos grzybowy ? Jak ktoś lubi , to czemu nie . Ja grzyby lubie tylko w pierogach z kapustą (tzn teraz juz nie lubie ):szok:

_Hope ja cesarke bardzo cieżko zniosłam , a raczej okres już po! Meczyłam sie długo, jeszcze w domu jak wstawałam z łózka mąż podawał mi rece i pomagał wstawać . Mój Nataniel urodzony z wagą 4700 , 2 tyg po terminie i na ktg zanikające tetno. Więc moja ginka mówi, ze jesli teraz waga nie bedzie tak pokażna to wybór nalezy do mnie. Jesli bede chciala cc ona wypisze mi skierowanie na cesarke zebym miala zawsze ze sobą .
Myśle, ze jesli rzeczywiscie dzieciątko moje piękne będzie ciut mniejsze od starszego brata to ja wole mieć szanse rodzic naturalnie. Tylko tak mysle, aż nie dowierzam ze Natanielem tyle razy poród wywoływany i nic wiec czy teraz bedzie inaczej?

Anisen ja na temat wagi powiem tak. W ciązy Natanielem przy wzroście 178 startowałam z wagą 54 kg a 85kg ważyłam na mecie:szok: Wiem, ze bardzo duzo. Ale nie dbałam wtedy o to . Po prostu kiedy minął pierwszy trymestr mialam mega apetyt i sobie nie załowałam . Choc moj lekarz zawsze mi mowil nie jemy za dwóch tylko dla dwojga :) Po ciazy zgubiłam wage . Potem troszke przytylam i w tej ciazy na starcie mialam 62 ale 2 jestem na minusie . Bo nie mam takiego apetytu. Jem , nie głodze sie . Jak przytyje to zrzuce , dziecko najważniejsze. Nie wiem jak w ciazy mozna bac sie jesc ze sie utyje :)

Zawodowa dzieki kochana :)Moje objawy ciążowe od początku dają sie we znaki ale czuje ze jest coraz lepiej . Już funkcjonuje, bo pierwsze 3 tyg nie byłam ani razu na zakupach -robil to mó mąz . Ja nie byłam w stanie . Teraz jest duzo lepiej i mysle ze z jedzeniem predzej czy pozniej minie .

Ale nabazgrałam sie :) Pozdrawiam Was! I wasze brzucholki :)
 
Hej dziewuszki:))
Tak sie zastanawiam , czy któras z Was miewa lub miała takie delikatne, ale jednak wyczuwalne krótkowtrwałe kłucia w róznych miejscach na brzuchu? Wizyte mam w przyszly pon. Wszyscy mnie uspokajaja, że wszytsko jest ok, ale same wiecie ze takie uspokajanie mało daje;P . W wyszukiwarke nie chce wpisywać, bo naczytam sie głupot a pozniej sie stresuje:p. Moze któras z Was mi pomoze
 
A zapomniałam dodac, ze jestem już po obronie , ale stres był nie mały. Wczoraj plakałam pól dnia jak sie okazało niepotrzebnie;P
 
Blanka, ja już teraz po pomiarach na USG widzę, że młode jest mniejsze od brata. Nat urodził się z wagą 3860 i 54cm.

nie mam dziś siły pisać :( wybaczcie
hmm ciekawa jestem która z nas dowie się pierwsza kto mieszka w brzuszku :)

Tina, upierdliwie napiszę - przeczytaj regulamin forum. pkt. 3
"Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie."
 
Ostatnia edycja:
reklama
pewnie te które mają terminy na poczatek stycznia ; ) chociarz nie jest to powiedziane ja planuje iść prywatnie na usg 3D na początku sierpnia to bedzie 17 tydzień ; ) bardzo mnie korci juz a jeszcze 5 tygodni ; ) w ciąży z mała nie dowiedziałam sie ani na połówkowym ani w 32 tygodniu bo lekarka powiedziała że dzieccko sie zasłania i się wkurzyłam poszłam w tym samym dniu na usg 3D , ledwo gin włączył aparature i odrazu było widac ; ) macie jakies przeczucia co do płci ? ja mysle ze to chlopiec ale może to moja chcec posiadania synka a nie intuicja :-(
 
Do góry