reklama

Styczeń 2015

hej!

Laydeek, mierz na środku czoła. wtedy jest wiarygodna. ewentualnie w uchu termometrem do ucha, ale wtedy sie odejmuje niecały stopień.

u mnie zajęcia dla bobasów to koszt 35 zł/10 zajęć. zajęcia kolorowe, mnóstwo zabawek, ćwiczenia urozmaicone, bo w basenie, w którym można regulować głębokość wody (od 0 do 180 cm). temp. wody oczywiście wysoka. generalnie fajna sprawa. ale ja znam te ćwiczenia, więc raczej sobie odpuścimy grupowe zajęcia.


jak mnie wszystko boli. padam dziś. nie mam na nic siły. za intensywny dzień :eek:


kolorowych snów ;-)
 
reklama
Lay super z cycaniem :-)

Aza, bada gratki zakupu auta:-)
Bada autko super sie prezentuje

Mcpearl to M mial najdrozszy bqsen w zyciu :-P

Lay Robson tez ma takie wahanoa
Do tego wieczorem dziecko przewaznie ma wyzsza temp niz rano
I ponizej 38 nic sie nie podaje
 
Bada gratulacje zakupu. Mówisz, ,że tez już będziesz miała z głowy poszukiwania :) Ja właśnie jutro jad do wydziału komunikacji, już się cieszę, bleee...

Dziewczyny, czy Wasze dzieci też mają biały nalot na języku? Nie pamiętam kiedy to jest normalne a kiedy zamienia się w pleśniawkę.
 
reklama
Czy wasze maluchy też są tak marudne wieczorem? Piotruś w dzień super śpi, a jak ma zasnąć po kąpieli to ostatnio cyrki są. No i je więcej przed spaniem, co wcale nie oznacza, że nie obudzi się po 3 godzinach.. Także czeka mnie pierwsza pobudka pewnie przed 1..
U nas dzień leniwy, chociaż na spacerze nie byliśmy. Jakoś pogoda kiepska. Chwilę mały się wietrzył na balkonie ale to na tyle.
Bada gratuluję autka ;-)
Ja czekam aż będziemy mieli samochód, bo bez niego jest ciężko z dzieckiem.. Uwięziona jestem, a poruszanie się tramwajami i autobusami trochę upierdliwe.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry