reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Mój Młody też coś słabiej ciamka, w sensie krócej i jakoś panikuję, czy mi mleko nie zaniknie, bo wcześniej żarł dłużej, a teraz krótko i mam wrażenie, że tylko tą wodę żłopie, a gęstego nie chce mu się ssać :baffled:
 
reklama
Zobaczysz na wadze czy wszystko ok. Mój 2-5 min i najedzony. Chyba że ma gorsze-przytulaśne dni.
 
Nulinie u mnie to samo jest z długościa jedzenia. Wczoraj laktacyjna mówi, jak mała je 10 min to cośtam ... a ja na to że ona nigdy nie jadła 10 min może kilka razy, jak sobie cycki do pusta laktatorem zdoiłam, a ona psikusa zrobiła i się obudziła zaraz ... to wtedy musiała te 10 min poproacować żeby wydoić porządny wypływ. No i się okazało, że są takie dzieci co się najadają w 3 min nawet.

Ale wiem co czujesz bo ja ciągle myśle że młoda niedojedzona, że nie łyka że sobie mlaska ... a policzyłam dziś przyrost tygodniowy (na mojej wadze) będzie miała z 250g napewno na "niejedzeniu"
Co do pokarmu to się nie stresuj że zaniknie ... bo on zanika dobre kilka miesięcy, czasami nawet lata. Cycki mądre bestie będą sie dostosowywać d potrzeb malucha :tak:

Megami ciamka, ciamka, ale czasem są takie fochy i tańce przy tym ... baba mi się trafiła no baba jak nic z fochami humorami nastrojami :) Nie ma to jak chłop (mój syn) przyssał się zjadł, potem się przytulał i cycuś był najlepszym lekiem na zło całego świata .... a tu mam czasem wrażenie, że to przykry obowiązek dla niej, żeby z głodu nie pasć.

Już mówiłam mężowi, że na 3 dziecko to zamawiam chłopaczka znów :D
 
Żelka, to u mnie płeć nie ma znaczenia, Młoda robiła cyrki przy jedzeniu i braciszek się w nią wdał :dry: Szarpanie, rzucanie, zamiast zjeść i spać, to walka trwa kilka minut :baffled: No ale przyrosty Młody też ma dobre, więc chyba się najada...
 
Ja bym juz nie ryzykowala, ani chlopca, ani dziewczynki. Zadnych dzieci, nigdy wiecej. Moj nie spi w dzien prawie wcale, kiedy nie spi to wyje albo chce zeby go nosic. Brak snu w dzien nie oznscza ze przesypia nice, budzi sie o stalych porach. Serio czasami mam go dosc :(
 
Ja dzisiaj byłam na warsztatach z chustonoszenia ;) Fajnie było, przynajmniej będę miała pewność że dobrze wiążę.
Wczoraj z A byliśmy w kinie, młody był z babcia i grzeczny bardzo spał sobie. No i w nocy super, bo zasnął po 23 i pobudka dopiero o 5.20.. Oby tak częściej.
 
Indi, ja też już nigdy więcej dzieci... Młody nam co prawda w dzień śpi, czasem i po 2-3 godziny, ale nocki to loteria - raz w miarę, raz KOSZMAR :no:
 
U mnie w dzien loteria, w nocy jest do bolu przewidywalny, nawet jakby konia z kopytami zezarl w dzien, to na karmienie budzi sie muedzy 11-12, 2-3, 5-6 I czasem potem spi a czasem nie, tak samo kupy ma rozplanowane w poniedzialki I w piatki o bladym swicie.
 
reklama
Indi - uwierz mi zapomnisz i będziesz.chciała drugie :) ale u nas jest identycznie.i też czasami wymiekam.

Alicja zasypia ok 22 i przesypia caaaałe 3h a potem to już co dwie godziny non stop color aż do następnego dnia o 22 :D
Okres mi się skończył po pięciu dniach ale był slabiutki jak na moje możliwości więc liczę na to że za miesiąc go nie dostanę.

..i wiecie co mam wrażenie że moja córka jest strasznie duża a.mówią że piersią nie da.się przekarmić :-/ nosi ciuszki 3-6 mc i to są na akurat

UWAGA - (to dla tych co nie czytaja moich wpisów a mogą mi pomóc ;-) )
Chciałabym się dopisać do tej Waszej grupy facebooka ale nie chce tu podawać swoich danych JAK MAM TO ZROBIĆ czy ktoś mnie "słyszy" i uświadomi w końcu :-D ja to ogólnie mało kumata w tej kwestii jestem heh
 
Ostatnia edycja:
Do góry