reklama

Styczniowa galeria :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez Harsharani, 18 Maj 2006.

1. Harsharani

Harsharani Gość

W ciągu najbliższych kilku miesięcy odbędziemy niezwykłą podróż. Nasze ciała bedą się zmieniać i chyba warto to udokumentować.
    Dlatego wlasnie ten watek.
    zaczecam do wklejania tescikow, zdjec rodzin, jak i oczywiscie pieknych brzuszkow.
    Mam nadzieje jednak ze dacie sie poznac z geby ;)
    Pozdrawiam i zachecam do wklejania zdjec :)

2. Harsharani

Harsharani Gość

Zachecam ponownie do wklejania

3. reklama
  4. Lorien

Lorien Potrójna Mama :-)

super pomysł z tym wklejaniem. Jak tylko wymyślę sposób jak to zrobić, od razu wyślę swoje :D

5. Harsharani

Harsharani Gość

Jakby co...jezeli zdjecia nie sa duze..to mozna skorzystac z opcji dodatkowych jak sie wysyla wiadomosc. Tuz pod okienkiem pisania posta. I tam jest...ZAŁĄCZ. Poprzez choose wybierasz zdjecie z kompa (odpowiednio male) (jezeli chcesz wiecej wybierasz wiecej zalacznikow) i wysylasz.Pozniej sie pokazuje. Przynajmniej mi tak zrobilo ;) Pokaze wam cos jeszcze jezeli tylko mi sie uda:)

6. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

widze, ze pora ozywic ta galerie ;D ja co prawda te zdjecia pokazywalam juz na lipcu 2006, ale nie zaszkodzi jeszcze raz wkleic tutaj:)

7. Marthusia

tutaj z Wojtkiem i przyjaciolka:)

8. Marthusia

Z Wojtkiem na wieczornym spacerku:)

9. Marthusia

a tutaj z przyjaciolka:)

10. reklama
  11. Marthusia

12. Marthusia

i ostatnie, juz was wiecej nie mezce:)
    chetnie bym pokazala brzuszek, ale brak dostepu do cyfrowki:(:(najwyzsza pora to zmienic, mam nadzieje, ze znajdziemy jakis w miatre tani aparacik w DE;)

Poleć forum