reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Jak pojedziesz za szybko do gina to też jest ryzyko, że niepotrzebnie się zestresujesz. Kiedy zamierzasz iść? Będzie już szansa na serduszko?
Myślę, że do porodu stres nie minie. A później urodzi się mały szkrabik i zacznie się jeszcze większy stres [emoji854]
Spróbuj się uspokoić. Nic się nie dzieje. Nie ma krwawienia. Jest dobrze [emoji846]
Ja mam bardzo podobne nastawienie. Wiadomo, że człowiek się martwi i myśli czy wszystko jest ok. Ale tak na prawdę nic więcej nie mozemy zrobić. Każda z nas stosuje się ściśle do zaleceń lekarzy, stara się unikać wszystkiego co może zaszkodzić. Robimy wszystko, żeby było dobrze. Tyle i aż tyle na ten moment❤️
 
reklama
Jak pojedziesz za szybko do gina to też jest ryzyko, że niepotrzebnie się zestresujesz. Kiedy zamierzasz iść? Będzie już szansa na serduszko?
Myślę, że do porodu stres nie minie. A później urodzi się mały szkrabik i zacznie się jeszcze większy stres [emoji854]
Spróbuj się uspokoić. Nic się nie dzieje. Nie ma krwawienia. Jest dobrze [emoji846]
Chciałam jechać do niej teraz w czwartek ..
 
Kochane płakać mi się chce 😭 zrobiłam dziś drugi test po dwóch dniach i myślałam że zobaczę grubsza kreskę a tymczasem jest ledwo widoczna 😭 przecież w ciągu dwóch dni beta powinna urosnąć prawda? Kochane czy to może znaczyć coś złego? Czy czekać spokojnie do bety? Czy pozytywny test mógł mnie oszukac? Czy to może byc wada testu? Nawet nie będę załączać wam zdjęcia bo nie mogłam nawet tego cienia uchwycić aparatem 😭 Chyba nie wytrzymam do poniedziałku i będę szukała laboratorium co zrobi dzisiaj mi testy o ile takie znajdę.
 
Dodam że cały czas mam mdłości i nie mogę patrzeć na kawę i jedzenie rano. Czy to możliwe żebym to sobie wmawiała? :frown:
 
Kochane płakać mi się chce 😭 zrobiłam dziś drugi test po dwóch dniach i myślałam że zobaczę grubsza kreskę a tymczasem jest ledwo widoczna 😭 przecież w ciągu dwóch dni beta powinna urosnąć prawda? Kochane czy to może znaczyć coś złego? Czy czekać spokojnie do bety? Czy pozytywny test mógł mnie oszukac? Czy to może byc wada testu? Nawet nie będę załączać wam zdjęcia bo nie mogłam nawet tego cienia uchwycić aparatem 😭 Chyba nie wytrzymam do poniedziałku i będę szukała laboratorium co zrobi dzisiaj mi testy o ile takie znajdę.
Hej, ja mam podobne rozkminy właśnie w tym momencie. Beta się może podwoiła ale to są takie małe wartości, ze skok może nie być aż tak zauważalny. Gdyby to był skok z 500 na 1000 to pewnie test tez już by inaczej wyglądał.
Przynajmniej tak to sobie tłumacze, bądź dobrej myśli i czekaj na Betę.
 
Ja tak miałam w poprzednim cyklu. Identycznie jak opisujesz. Widziałam cień drugiej kreski ale nie ciemniał, a 5 dni po terminie @ jednak przyszła.. także typowo ciąża biochemiczna..

Trzymam kciuki żeby było inaczej
Kochane płakać mi się chce [emoji24] zrobiłam dziś drugi test po dwóch dniach i myślałam że zobaczę grubsza kreskę a tymczasem jest ledwo widoczna [emoji24] przecież w ciągu dwóch dni beta powinna urosnąć prawda? Kochane czy to może znaczyć coś złego? Czy czekać spokojnie do bety? Czy pozytywny test mógł mnie oszukac? Czy to może byc wada testu? Nawet nie będę załączać wam zdjęcia bo nie mogłam nawet tego cienia uchwycić aparatem [emoji24] Chyba nie wytrzymam do poniedziałku i będę szukała laboratorium co zrobi dzisiaj mi testy o ile takie znajdę.
 
♡ i oby w górę:)
20210508_060729.jpeg
 
Ja tak miałam w poprzednim cyklu. Identycznie jak opisujesz. Widziałam cień drugiej kreski ale nie ciemniał, a 5 dni po terminie @ jednak przyszła.. także typowo ciąża biochemiczna..

Trzymam kciuki żeby było inaczej
Toście mnie pocieszyły... 😭😱 Jadę na 9:20 na testy zapłacę będę mieć na poniedziałek wynik. Do wtorku nie wytrzymam. Kochane na betę muszę być naczczo ?
Hej, ja mam podobne rozkminy właśnie w tym momencie. Beta się może podwoiła ale to są takie małe wartości, ze skok może nie być aż tak zauważalny. Gdyby to był skok z 500 na 1000 to pewnie test tez już by inaczej wyglądał.
Przynajmniej tak to sobie tłumacze, bądź dobrej myśli i czekaj na Betę.
Jestem dobrej myśli w końcu to dopiero 10dpo więc wychodzi 3tc więc beta może być w granicach 10... Ale czytałam negatywne opinie o testach pink. To mi daje nadzieję.
 
Kochane płakać mi się chce 😭 zrobiłam dziś drugi test po dwóch dniach i myślałam że zobaczę grubsza kreskę a tymczasem jest ledwo widoczna 😭 przecież w ciągu dwóch dni beta powinna urosnąć prawda? Kochane czy to może znaczyć coś złego? Czy czekać spokojnie do bety? Czy pozytywny test mógł mnie oszukac? Czy to może byc wada testu? Nawet nie będę załączać wam zdjęcia bo nie mogłam nawet tego cienia uchwycić aparatem 😭 Chyba nie wytrzymam do poniedziałku i będę szukała laboratorium co zrobi dzisiaj mi testy o ile takie znajdę.
Ja tak miałam niestety w styczniu 🥺 okazało się to ciążą biochemiczną i tez czułam właśnie takie objawy jak Ty ... bardzo mocno trzymam kciuki aby u Ciebie było wszystko dobrze 💕
 
reklama
Do góry